Rozbój miał miejsce 22 czerwca 2019 roku przy ulicy Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Dwóch sprawców ubranych w ciemne bluzy z napisami ,,Pitbull’’ zastraszyło dwie osoby, którym następnie ukradli pieniądze oraz telefon komórkowy. W związku z tym zdarzeniem, wykonano wiele czynności procesowych i poza procesowych, ale ostatecznie nie doprowadziły one do zatrzymania podejrzanych. Teraz za zgodą prokuratury podjęto decyzję o publikacji wizerunków osób mogących mieć związek ze sprawą.

Przypomnijmy, że do tego rozboju doszło około godziny 00:30, w dniu 22 czerwca 2019 roku przy ulicy Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Mniej więcej na wysokości dawnego hotelu „Wrocław”, dwaj zamaskowani sprawcy ubrani w ciemne bluzy z napisami ,,Pitbull’’, podeszli do dwóch przechodzących tamtędy osób i zastraszając ich trzymanymi w ręku niebezpiecznymi przedmiotami, zażądali wydania przedmiotów wartościowych. Następnie ukradli pieniądze oraz telefon komórkowy i uciekli.

Osoby, których wizerunki publikujemy, a które mogą mieć istotne informacje w sprawie, prawdopodobnie w dniu 21 czerwca 2019 roku, około godz. 23:03, przyjechały autobusem linii 110 z przystanku MPK Rondo Iwiny do Wrocławia. Wysiadły na przystanku przy ulicy Suchej — Dworzec Główny PKP około godziny 23:26. Następnie przeszły przez hol główny Dworca PKP Wrocław Główny, prosto do ulicy Piłsudskiego, gdzie wsiadły do tramwaju linii 11, którym pojechały do przystanku MPK przy pl. Powstańców Śląskich. Tam ślad się urywa…

Ponieważ wykonane przez policję i prokuraturę czynności procesowe i poza procesowe, na tę chwilę nie doprowadziły do zatrzymania podejrzanych, podjęto decyzję o publikacji wizerunków osób mogących mieć związek z tą sprawą.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje dotyczące mężczyzn, których wizerunki znajdują się w materiale zdjęciowym, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki, osobiście lub pod numerem telefonu 601 812 319 lub 47 87 116 00.

źródło: KMP Wrocław

Dino Stiglec z nowym kontraktem. Chorwat do czerwca 2022 roku w Śląsku

Poprzedni artykuł

Jak reagować, by nie dopuszczać do przemocy – rozmowa z ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.