WiadomościWideo/Galerie

Złota polska jesień we wrocławskim ZOO – zobacz to na własne oczy [VIDEO]

0

Wrocławski ogród zoologiczny przez cały rok prezentuje się wprost imponująco, co wielokrotnie pokazywaliśmy w serwisie video naszego portalu. Ci, którzy nie widzieli w ostatnich dniach jego piękna mogą naprawdę żałować.

Z naszą kamerą odwiedziła tych mieszkańców wrocławskiego ZOO, którzy na co dzień przyciągają nas swoją niezwykłością. Jak przepięknie jest tutaj możemy się łatwo i szybko przekonać nie odchodząc od ekranu. Zobacz nasze video.

ZOO Wrocław opublikowało krótki przewodnik dla osób zainteresowanych spacerem po ogrodzie.

  • Czy w związku z nowymi obostrzeniami jesteście nadal otwarci?

Jesteśmy otwarci codziennie! Od poniedziałku do czwartku ZOO możecie zwiedzać w godzinach 9 – 16, od piątku do niedzieli 9 – 17. W przypadku zmian będziemy Was informować za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych, messengera oraz strony www.

  • Czy wprowadziliście ograniczenia w liczbie odwiedzających?

Nie, aktualnie nie mamy limitu gości. Dla każdego znajdzie się miejsce! Zalecamy zakup biletów przez naszą stronę internetową https://bilety.zoo.wroclaw.pl/

  • Jakie zasady panują w ZOO w związku z epidemią?

Należy nosić maseczki na terenie całego ogrodu, zachowywać dystan nie mniejszy niż 1,5 m od innych odwiedzających, unikać dotykania części wspólnych oraz szyb przy wybiegach zwierząt i akwariach.

  • Czy afrykarium i Terrarium są nadal otwarte?

Tak! Nasze dwa największe pawilony – Afrykarium oraz Terrarium pozostają otwarte dla odwiedzających

  • Czy karmienia pokazowe i treningi medyczne nadal się odbywają?

Nie – ze względu na sytuację epidemiologiczną byliśmy zmuszeni odwołać wszystkie karmienia i treningi pokazowe. O ich przywróceniu niezwłocznie Was poinformujemy!

  • Jakie ograniczenia zostały wprowadzone dla odwiedzających?

Do odwołania pozostają zamknięte następujące pawilony: Terrai, Sahara, Madagaskar, Szympansy, Małpiarnia, Pawilon norweski oraz Motylarnia w Terrarium.

W to niezwykłe miejsce zawitała złota Polska jesień. Można tu odpocząć od stresów całego tygodnia i posilić się pięknem natury. Rodzinny spacer po wrocławskim ZOO dobrze zrobi każdemu.

Dariusz Nowakowski

Do Czech nie pojedziemy od poniedziałku, bo południowy sąsiad zamyka granice – zmiany w rozkładzie jazdy od niedzieli

Poprzedni artykuł

Opera Wrocławska zaprasza – spektakle poprzez streaming na You Tube

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.