Za nami sportowa rywalizacja najlepszych zespołów młodych siatkarek na Dolnym Śląsku. Najlepsze w regionie okazały się dziewczęta z UKS Wieża Radków, drugie miejsce zajęły MKS MOS Wrocław 2003, a miejsce trzecie zdobyły zawodniczki z UKS Gmina Miękinia. Jesteśmy #BliżejSportu i przybliżamy Wam emocje towarzyszące tej imprezie!

W wydarzeniu wzięły udział młode zawodniczki z takich miast jak: Milicz, Wałbrzych, Brzeg Dolny, Radków, Miękinia, Jawor, Trzebnica i dwie drużyny z Wrocławia.

Festiwal Siatkówki Dolnośląskiej w ramach cyklu Giganci Siatkówki odbył się w hali Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Syców. Zmagania odbyły się bez udziału publiczności z powodu pandemii koronawirusa.

To wydarzenie zebrało wokół siebie najlepsze drużyny żeńskie z dolnośląskich szkół podstawowych, które pilnie trenują pod okiem swoich zapalonych trenerów, w miejskich klubach sportowych. Wzięły w nim udział młode zawodniczki z takich miast jak: Milicz, Wałbrzych, Brzeg Dolny, Radków, Miękinia, Jawor, Trzebnica i dwie drużyny z Wrocławia.

Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Syców Dariusz Maniak – Burmistrz MiG Syców, a turniej otworzył i zwycięzcom gratulował wiceprezes PZPS ds. międzynarodowych Ryszard Czarnecki. Nagrody wręczał również pomysłodawca cyklu Giganci Siatkówki i Tauron Młodzi Giganci Wojtek Rozdolski.

Piotr Krejner

Pomogli zwierzakom, a MPK dało im “dechy” ze swoich pojazdów

Poprzedni artykuł

Polacy wybierają domy za miastem – domy konkurują z mieszkaniami

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.