Prace konstrukcyjne na inwestycjach Dom na Kurkowej i Grabiszyńska 141 we Wrocławiu dobiegły końca. Prace budowlane zostały zrealizowane planowo i zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Pierwsze mieszkania zostaną przekazane klientom jeszcze w tym roku. Z tej zawieszono symboliczne wiechy.

Zawieszenie wiechy, czyli zakończenie prac konstrukcyjnych na dwóch naszych inwestycjach ma dla nas ogromne znaczenie, szczególnie że dotrzymaliśmy terminów w tym trudnym okresie. Czujemy się odpowiedzialni za przekazanie mieszkań zgodnie z planem, dlatego nie ma mowy o przestojach w trwających budowach. Dostosowaliśmy się do aktualnej sytuacji epidemiologicznej i stosujemy środki ostrożności zgodne z zaleceniami GIS i WHO. Klienci mogą więc być spokojni o dalsze losy naszych inwestycji – zapewnia Iwona Kołodziejczyk – prezes Dom Development Wrocław, czyli firmy wykonującej inwestycję.

Spółka wykazała dużą odporność na rynkowe problemy wywołane przez pandemię. Dzięki własnej firmie wykonawczej Dom Construction deweloper jest w znacznej mierze samowystarczalny. Zagwarantował ciągłość pracy i sukcesywnie realizuje inwestycje.

  • Prace konstrukcyjne na inwestycji Dom na Kurkowej zakończyły się terminowo, dzięki czemu widać już finalny zarys budynku. Inwestycja jest zlokalizowana w modnej dzielnicy Nadodrze, otoczonej zabytkowymi kamienicami. Osiedle znajduje się w centrum Wrocławia, zaledwie 15 minut pieszo od Rynku i w pobliżu licznych przystanków komunikacji miejskiej. Atrakcyjny projekt autorstwa pracowni Gołąbek Daleczko Architekci przygotowano z dbałością o detale architektoniczne. Doskonale wpisuje się on w tkankę miejską, łącząc nowoczesność z bogatą historią Nadodrza. Przekazanie kluczy zaplanowano na I kwartał 2021 r.
  • Symboliczna wiecha zawisła również na inwestycji Grabiszyńska 141. Budynek zaprojektowany przez pracownię Major Architekci wyróżnia się kaskadowymi tarasami od strony podwórka. Starannie skomponowana zieleń i elementy małej architektury wpisują się w klimat tętniących życiem Gajowic. Mając na uwadze również potrzeby lokalnej społeczności deweloper włączył się w akcję wyremontowania spalonego placu zabaw dla najmłodszych.

Naszym inwestycjom od lat towarzyszą działania na rzecz lokalnej społeczności. Czujemy się odpowiedzialni za otoczenie, w którym funkcjonujemy, dlatego sfinansowaliśmy nowy plac zabaw w sąsiadującym z naszą inwestycją przedszkolu – zwraca uwagę Iwona Kołodziejczyk. Grabiszyńska 141 zostanie oddana do użytku pod koniec 2020 r.

Grupa Dom Development realizuje obecnie kilkadziesiąt inwestycji mieszkaniowych. Wśród wrocławskich projektów, oprócz Domu na Kurkowej i Grabiszyńskiej 141, w sprzedaży są mieszkania przy ul. Pięknej 21, na Osiedlu Idylla przy ul. Stabłowickiej oraz na Osiedlu Komedy na Jagodnie. W ofercie spółki dostępna jest także inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zlokalizowana w samym sercu Wrocławia, tuż obok nadodrzańskich bulwarów z widokiem na Stare Miasto.  Dodatkowe informacje o firmie oraz ofercie w Warszawie i Wrocławiu dostępne pod adresem: www.domd.pl

Zmień piec w realu – wirtualnie pomoże w tym chatbot lub doradca online

Poprzedni artykuł

Gminy inwestują, aby wzmacniać swój potencjał – narzekanie na „trudne czasy” nie jest trendy

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.