WiadomościWideo/Galerie

Zapowiada się noc z mnóstwem muzycznej energii – mamy dla Was najnowsze wieści z wrocławskiego Rynku [VIDEO]

1

Sylwester na wrocławskim rynku zapowiada się na prawdziwe muzyczne święto. Jacy wokaliści na nim wystąpią? Jakie atrakcje czekają na nas już za kilka godzin?

O planach na dzisiejszy wieczór i noc we Wrocławiu mówi nam Paweł Gołębiewski – reżyser „Wrocław Respect”. Oprócz największych gwiazd o dobrą zabawę zadba DJ Gambit, który zapewnia, że świetnie bawić będą się wszyscy, zarówno ci młodsi jak i ci starsi. Do tańca na wrocławskim rynku zaprasza odpowiedzialny za choreografię Marcin Florek – zwycięzca 1. edycji programu „You Can Dance”. W te niezwykłą noc na scenie tańczyć będzie 25 tancerzy, ale nie zabraknie też niespodzianek. Jak sami przyznają na scenie i nie tylko jest bardzo gorąco, a przygotowywania trwają od dwóch tygodni.

Miejski Sylwester 2019, podobnie jak w ubiegłym roku, odbędzie się pod hasłem „Wrocław Respect”.  Co oznacza to hasło pewnie większość z Państwa wie, ale nie każdy wie jaka jest jego geneza. Zobacz nasze video.

Naprawdę wiele wskazuje na to, że tej nocy wrocławianie i goście naszego miasta będą mogli muzycznie i tanecznie zaszaleć. Mnóstwo energii ze sceny, fantastyczne głosy i brawurowe popisy taneczne, a przede wszystkim szampańska zabawa przed nami. Tego, od Wrocławskich Faktów, życzy…

...Dariusz Nowakowski

Fajerwerki – nadal modne czy już obciachowe?

Poprzedni artykuł

Już jest rok 2020!

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

1 Komentarze

  1. […] Mnóstwo emocji, godziny wspólnego świętowania i wyjątkowe, multimedialne widowisko. Tysiące osób wspólnie rozpoczęło nowy rok na wrocławskim Rynku. Imprezę zapowiadaliśmy w serwisie video Wrocławskich Faktów. […]

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.