Zamykają jedno z najpopularniejszych przejść podziemnych we Wrocławiu

Fot. ZDiUM.

Od 1 czerwca, podziemny korytarz Przejścia Świdnickiego zostanie całkowicie wyłączony z ruchu na kilka tygodni. Powodem zamknięcia jest zaplanowany przegląd techniczny.

W czasie trwania remontu zamknięty będzie również stacjonarny pawilon Przejścia Dialogu. Instytucja nie zawiesza jednak swojej działalności. Nna czas prowadzenia robót przenosi się do tymczasowej siedziby przy ulicy Świdnickiej 10.

Dokładna data zakończenia prac i ponownego otwarcia przejścia dla pieszych nie została na razie podana.

Show Comments (0) Hide Comments (0)
guest

0 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów

Dołącz do newslettera!

Co słychać we Wrocławiu? Sprawdź pierwszy. Nie przegap tego, o czym mówi miasto

Zapisując się, akceptujesz nasz Regulamin oraz Politykę prywatności. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki newslettera.