Wszystko zaczęło się od tego, że mundurowi idąc jedną z ulic Śródmieścia, usłyszeli krzyki kobiety. Od razu weszli do pobliskiej kamienicy, aby sprawdzić, czy ktoś nie potrzebuje pomocy. Okazało się, że pomoc nie jest potrzebna, ale znajdujące się wewnątrz osoby, nie zachowują się zgodnie z prawem.

Zdarzanie miało miejsce przed godz. 3. w nocy, na terenie wrocławskiego Śródmieścia. Gdy mundurowi weszli do kamienicy, aby sprawdzić, czy ktoś nie potrzebuje pomocy, okazało się, że pomoc nie jest potrzebna.  Za to policjanci zauważyli w mieszkaniu narkotyki. Dokładne przeszukanie pomieszczeń doprowadziło do zabezpieczenia sporej ilości marihuany, metamfetaminy, heroiny, a także blisko 100 gramów dopalaczy.

Z zabezpieczonych narkotyków można byłoby uzyskać po podziale ponad 3000 porcji środków o odurzających. Zatrzymany został w tej sprawie 48-letni mieszkaniec Wrocławia, który będzie musiał także wytłumaczyć, skąd w jego mieszkaniu znalazły się telefony, nawigacje samochodowe oraz aparaty fotograficzne, mogące pochodzić z kradzieży. Wrocławscy policjanci sprawdzili w systemach informatycznych zabezpieczone sprzęty elektroniczne i okazało się, że jeden z nich figurował, jako utracony w wyniku kradzieży. Mężczyzna trafił prosto do policyjnego aresztu i o jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Czynności są nadal kontynuowane i obecnie funkcjonariusze poszukują osób pokrzywdzonych, które nie zgłosiły jeszcze faktu kradzieży, a rozpoznają znajdujące się na zdjęciach poniżej przedmioty. W związku z tym, policjanci zwracają się z prośbą o kontakt pod numerami telefonów: 478714120 lub całodobowo: 478714358, 478713290 albo osobiście w Komisariacie Policji Wrocław Śródmieście przy ul. Grunwaldzkiej 6.

Poprzez: KMP Wrocław

Wielu mieszkańców Wrocławia widzi ją z okien – Ślęża sąsiadką wrocławian

Poprzedni artykuł

Jest umowa na zakup nowoczesnych tramwajów – pierwszy pojedzie przez Wrocław za dwa lata

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.