Wyspa Słodowa we Wrocławiu to miejsce wyjątkowe nie tylko ze względu na ciekawe położenie, czy znajdujący się w pobliżu bydynek Concordia Design, o którym opowiadaliśmy Państwu na naszych łamach.

Od 1 sierpnia 2018 roku można można tu legalnie spożywać alkohol. Przejście w godzinach wieczornych popularną wyspą  może zapewnić ciekawe wrażenia.

Po ciężkich pandemicznych momentach związanych z trzema falami zachorowań na COVID-19 sytuacja epidemiczna w naszym kraju wydaje się być coraz lepsza. Każdego dnia spada liczba zajętych łóżek szpitalnych. Po otwarciu między innymi galerii, wciąż czekamy na uczynienie tego samego z restauracjami, czy klubami fitness. Obie te branże będą czynne od 29 maja. Lokale z ogródkami piwnymi zaproszą klientów od 15 maja.

Korzystając z pierwszej dłuższej serii słonecznych dni mieszkańcy Wrocławia chętnie udają się w miejsca stworzone do mniej lub bardziej aktywnego wypoczynku. Wśród parków, pubów, czy galerii… dużą atrakcją, szczególnie dla młodych mieszkańców miasta, jest Wyspa Słodowa, która jest pewnym w pewnym sensie symbolem „nocnego życia” miasta.

Wyspa Słodowa latem nie zasypia… Położona na Odrze w obrębie Starego Miasta wysepka jest bez wątpienia jednym z symboli miasta.

Dariusz Nowakowski

Jacek Sutryk zaszczepił się

Poprzedni artykuł

Zagłębie Lubin II 0:2 Ślęza Wrocław. Piłkarze z Kłokoczyc w finale regionalnego Pucharu Polski!

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.