KomunikacjaWideo/Galerie

Wygodnie wyjedziesz i odpoczniesz od wielkomiejskiego zgiełku – autobusem na południe Dolnego Śląska [VIDEO]

0

Polbus-PKS każdego dnia prowadzi działania, które zmierzają do systematycznego rozwoju, a także dla zapewnienia mieszkańcom nawet odległych gmin codziennej komunikacji.

Jak już informowaliśmy w naszym portalu, uruchomiono niedawno nowe trasy, które łączą na mapie województwa dolnośląskiego wyjątkowe pod względem turystycznym miejsca i atrakcje. Atrakcyjne turystycznie miejsca w Kotlinie Kłodzkiej, jak na przykład Stronie Śląskie i okoliczne malownicze zakątki, stają się bardziej dostępne dla spragnionych relaksu na łonie natury. Podczas podróży pragnienie będzie można ugasić wodą Staropolanka, która produkowana jest w Uzdrowiskach Kłodzkich, czyli w jednej z destynacji będących w ofercie dolnośląskiego przewoźnika. Ofertę pozytywnie ocenia Dolnośląska Organizacja Turystyczna. Zobacz nasze video.

Południe Dolnego Śląska to miejsce, które warto zobaczyć. Polbus-PKS ze swoją ofertą zbliża nas do tych miejsc, w których czas płynie wolniej, powietrze jest czystsze, wokół jest ciszej i piękniej, niż w wielkomiejskim zgiełku.

Dariusz Nowakowski

Centrum Południe ma nowego najemcę – wirtualna transakcja na realną powierzchnię

Poprzedni artykuł

Ukradł dziecku rowerek – złodzieje powinni być surowo karani

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.