Wulgarna awantura w autobusie MPK we Wrocławiu [FILM]

Fot. Facebook/MPK Wrocław.

Wrocławskie MPK odniosło się do głośnego incydentu z udziałem agresywnego pasażera i kierowcy autobusu linii K, którego nagranie w środę obiegło internet. Na podstawie analizy monitoringu spółka wyjaśniła przebieg zdarzenia i zapowiedziała konsekwencje wobec kierowcy za wejście w dyskusję z pasażerem.

W tym artykule przeczytasz:

  • Jak wyglądał początek sporu pasażera z kierowcą we Wrocławiu.
  • Dlaczego drzwi autobusu przytrzasnęły nogę mężczyźnie we Wrocławiu.
  • Jak zachował się pasażer po przytrzaśnięciu nogi we Wrocławiu.
Napięta wymiana zdań przed przystankiem we Wrocławiu

Do zdarzenia doszło w środę na jednym z przystanków we Wrocławiu. Z analizy nagrań monitoringu wynika, że chwilę wcześniej pomiędzy pasażerem a kierowcą autobusu linii K doszło do ostrej wymiany zdań. MPK podkreśla, że kierowca absolutnie nie powinien był wdawać się w taką dyskusję. Mężczyzna prowadzący pojazd został już wezwany na rozmowę dyscyplinarną.

Dlaczego drzwi autobusu przytrzasnęły nogę pasażera we Wrocławiu?

Na przystanku mężczyzna chciał wysiąść przednimi drzwiami wyposażonymi w tzw. „gorący przycisk”, który umożliwia pasażerom samodzielne otwarcie drzwi. W stresowej sytuacji najprawdopodobniej zapomniał go nacisnąć i siłowo szarpnął skrzydło. Gdy wychodził, drzwi z impetem się zamknęły i przytrzasnęły mu kostkę. Szarpanina spowodowała zablokowanie mechanizmu – kierowca nie mógł od razu ich otworzyć. Udało się to dopiero po kilkunastu sekundach.

Skrajna agresja po odblokowaniu drzwi we Wrocławiu

Gdy drzwi w końcu się otworzyły, pasażer ponownie wszedł do autobusu. Jego zachowanie przeszło w otwartą agresję: padły groźby karalne, mężczyzna uderzał i kopał w kabinę kierowcy, wykrzykiwał wulgaryzmy i zastraszał prowadzącego pojazd.

– Tego typu reakcje, nawet jeśli wynikają z silnych emocji, są absolutnie niedopuszczalne – podkreśla MPK we Wrocławiu.

Stanowcze stanowisko przewoźnika

Spółka deklaruje, że nie będzie tolerować żadnych form agresji wobec swoich pracowników ani pozostałych pasażerów. Jednocześnie apeluje do wszystkich podróżnych o wzajemny szacunek i zachowanie spokoju w pojazdach komunikacji miejskiej we Wrocławiu.

– Autobusy i tramwaje to wspólna przestrzeń, o którą wszyscy musimy dbać – zakończono oficjalny komunikat.

Show Comments (0) Hide Comments (0)
guest

0 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów

Dołącz do newslettera!

Co słychać we Wrocławiu? Sprawdź pierwszy. Nie przegap tego, o czym mówi miasto

Zapisując się, akceptujesz nasz Regulamin oraz Politykę prywatności. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki newslettera.