Policjanci z komisariatu Policji Wrocław Rakowiec otrzymali zgłoszenie dotyczące wtargnięcia do mieszkania. Zdarzenie miało miejsce wieczorem na Przedmieściu Oławskim. W mieszkaniu przebywała para: 28-letnia kobieta i 27-letni mężczyzna. Dwaj mężczyźni weszli do lokalu i pobili przebywającego w środku 27-latka.

Pobili przebywającego w środku pokrzywdzonego, zadając mu uderzenia po całym ciele. Kobieta, próbując odciągnąć napastników, również doznała obrażeń. Sprawcy napaści i pobicia uciekli, a przyczyną miały być rodzinne nieporozumienia.

Gdy mundurowi przyjechali na miejsce, napastnicy zostali już spłoszeni przez sąsiadów. Mundurowi wezwali do pokrzywdzonych pogotowie ratunkowe, a także ustalili przebieg całego zdarzenia. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia wyszedł ze szpitala, miał ogólne stłuczenia głowy i tułowia. Jak ustalili policjanci, jednym z napastników był brat kobiety, przebywającej w mieszkaniu.

Kryminalni ustalili miejsce pobytu jednego z mężczyzn biorących udział w zdarzeniu, gdzie następnie zatrzymali 34-letniego wrocławianina. Funkcjonariusze nadal pracują nad tą sprawą, w tym prowadzą czynności w celu namierzenia drugiego z uczestników najścia.

Wobec zatrzymanego, sąd zastosował już środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Mężczyzna usłyszał już zarzut udziału w pobiciu, za co grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Poprzez: KMP Wrocław

Pożar i wybuchy na Dworcu Świebodzkim – akcja w toku AKTUALIZACJA: 14.11.2019 / 19:55

Poprzedni artykuł

Ile decyzji w czasie jednego meczu podejmuje sędzia? Pasjonujące zajęcie i wielka przygoda na boisku! [VIDEO]

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.