Wszystkich Świętych 2022 we Wrocławiu. Dojazd autobusem i tramwajem na wrocławskie cmentarze. Sprawdź jak kursują autobusy i tramwaje w okolice wrocławskich cmentarzy w we Wszystkich Świętych 2022. Pierwsze specjalne tramwaje oznaczone literką E będą kursowały już w weekend 22-23 października. Informacje na kolejne dni będą opublikowane w poniedziałek, 24 października. Sprawdź szczegóły.
Jak kursują autobusy w weekend 22-23 października 2022
Linia autobusowa A
Dodatkowo zatrzymuje się na przystanku Grabiszyńska (Cmentarz II).
Linia autobusowa K
W godzinach 9.00 – 18.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Świeradowskiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Linia autobusowa 118
W godzinach od 9.00 do 18.00 zostaną uruchomione dodatkowe kursy do pętli Wojnów z częstotliwością co 60 minut.
Linia autobusowa 146
W godzinach 9.00 – 18.00 wszystkie kursy zostaną przedłużone w obu kierunkach od ulicy Bardzkiej przez przystanek Bardzka (Cmentarz) do przystanku Buforowa (Rondo) – ronda przy skrzyżowaniu ulicy Buforowej i Terenowej.
Zmiana statusu przystanku:
Przystanek autobusowy „Bardzka (Cmentarz)” nr 21135 i 21136 dla wszystkich dziennych linii autobusowych posiada status przystanku stałego.
Specjalne linie tramwajowe w weekend 22-23 października 2022
Linia tramwajowa E1
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
Linia kursuje w godz. 9.00-18.00 z częstotliwością co 20 minut.
Specjalne linie autobusowe w weekend 22-23 października 2022
Linia autobusowa 322
Muchobór Wielki (Roślinna) – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – Łowiecka – Kurkowa – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – ks. Stanety – Gorlicka – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz
Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – ks. Stanety – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Kurkowa – Łowiecka – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Cmentarz Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Rondo Chamcówny – Mińska – Muchobór Wielki (Roślinna)
Linia kursuje w godz. 9.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut.
Linia autobusowa 334
Buforowa (Rondo) – Buforowa – Bardzka (Cmentarz) – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera –Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz II) – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka
Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka – Bardzka (Cmentarz) – Buforowa – Buforowa (Rondo)
Linia kursuje w godz. 9.00-18.00 z częstotliwością co 15 minut.
Bilety. Sprawdź jakie bilety obowiązują na liniach specjalnych
Na wszystkich liniach specjalnych obowiązują następujące bilety:
Bilety jednorazowe
- 4,60 zł – normalny,
- 2,30 zł – ulgowy
Bilety czasowe
- 15-minutowy: 3,20 zł – normalny, 1,60 zł – ulgowy
- 30-minutowy: 4,00 zł – normalny, 2,00 zł – ulgowy
- 60-minutowy: 5,20 zł – normalny, 2,60 zł – ulgowy
- 90-minutowy: 7,00 zł – normalny, 3,50 zł – ulgowy
- 24-godzinny: 15,00 zł – normalny, 7,50 zł – ulgowy
- 48-godzinny: 26,00 zł – normalny, 13,00 zł – ulgowy
- 72-godzinny: 32,00 zł – normalny, 16,00 zł – ulgowy
- 168-godzinny:54,00 zł– normalny, 27,00 zł – ulgowy
Bilety okresowe
- imienne
- na okaziciela
- aglomeracyjne
informacja poprzez: wroclaw.pl