W imieniu Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej informujemy, że nabór wniosków do konkursu dotyczącego „Wsparcia dla MŚP dotkniętych skutkami COVID-19” został wstrzymany z powodu występujących usterek technicznych.

Z uwagi na priorytety naszej działalności, którymi są transparentność oraz polityka równych szans dla wszystkich Beneficjentów, po przywróceniu sprawności systemu informatycznego niezwłocznie poinformujemy o nowym terminie rozpoczęcia naboru. Rozpocznie się on dopiero w momencie uzyskania przez nas zapewnienia od zewnętrznej firmy obsługującej serwery o całkowitym usunięciu problemu oraz zapewnieniu, że ponownie one nie wystąpią.

Planowany termin przywrócenia naboru to czwartek, 25 czerwca, o godzinie 10:00.

Mamy pełną świadomość zapotrzebowania z Państwa strony na wsparcie finansowe, dlatego też bardzo dziękujemy za uwagi oraz komentarze, które posłużą nam do usprawnienia działań podejmowanych w przyszłości. W imieniu Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej pragniemy przeprosić Państwa za utrudnienia spowodowane usterkami technicznymi.

Za szybko, pod wpływem, z towarem – wszyscy wylądowali „na dołku”

Poprzedni artykuł

Gonitwy przeszkodowe wracają na Partynice – już dzisiaj drugi dzień wyścigowy sezonu 2020 / AKTUALIZACJA: 24.06.2020 – 17:50

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.