Blisko WrocławiaSportWideo/Galerie

Wrocławski talent na ringu – Kamil Łaszczyk trenuje w Dzierżoniowie [VIDEO]

1

Kamil Łaszczyk niezwykle utalentowany pięściarz z Wrocławia, a trenujący pod okiem Piotra Wilczewskiego w klubie bokserskim w Dzierżoniowie, podpisał kontrakt z jednym z najbardziej znanych polskich promotorów i dziennikarzy Mateuszem Borkiem.

Jak mówił nam zawodnik, który dotąd na ringu nie poniósł żadnej porażki, to dla niego wielka szansa na to, by wreszcie doprowadzić do walki o tytuł mistrza świata. Zawodnik, który nie tak dawno pokonał Ołeksandra Jegorowa, ma w Dzierżoniowie perfekcyjne warunki do treningu, Kamil Łaszczyk pracuje z wybitnym byłym pięściarzem Piotrem Wilczewskim. Na co przede wszystkim zwracają uwagę? W cyklu #BliżejSportu zobacz nasze video.

Kamil, za naszym pośrednictwem bardzo dziękuję kibicom za ogromne wsparcie, jakie zyskuje od coraz większej rzeszy fanów w całym kraju. Zapewnia, że zrobi wszystko by wejść na bokserski szczyt. My w Kamila gorąco wierzymy. Wrocławskie Fakty będą jego karierę śledzić, a być może już niedługo doczekamy się wreszcie polskiego mistrza świata w zawodowym boksie.

Łukasz Ciona

„Hala Orbita” – wrocławska świątynia sportu

Poprzedni artykuł

Jechał pod prąd – był zagrożeniem dla innych na drodze i pasażerki, dla siebie też

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

1 Komentarze

  1. […] Wrocławski talent na ringu – Kamil Łaszczyk trenuje w Dzierżoniowie [VIDEO] […]

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.