Wrocławska Concordia Design to biurowiec położony na Wyspie Słodowej. Budynek, o którym opowiadaliśmy w serwisie video naszego portalu, został zgłoszony do konkursu „Building of the Year”. To plebiscyt organizowany przez ArchDaily – największą na świecie platformę architektoniczną. Głosowanie potrwa do 10 lutego.

XIX-wieczna kamienicy została odrestaurowana i przystosowana do nowych funkcjonalności. To konstrukcja przeszklona, gdzie znajdziemy biura, centrum eventowe, ale i dużą ofertę gastronomiczną. Wzbogaceniem obiektu jest taras z widokiem na całe miasto, ale i mural autorstwa Alicji Białej. Czym jest na co dzień Concordia Design Wrocław? To centrum kreatywności i biznesu usytuowane na jakże prestiżowej we Wrocławiu Wyspie Słodowej. Otwarcie budynku nastąpiło w lipcu 2020 roku. Projektantem rewitalizacji budynku jest biuro architektoniczne MVRDV.

ArchDaily to platforma architektoniczna notująca co miesiąc 13 mln wizyt. Plebiscyt ma 15 kategorii, a głosowanie na finałowe piątki trwa do 10 lutego. Od 10 do 18 lutego finałowe wybory, w których udział wezmą użytkownicy platformy My ArchDaily. Concordia Desing Wrocław została nominowana w kategoriach: „biura” i „architektura wnętrz”.

Foto: wroclaw.pl

Muzea wróciły – wracajmy do muzeów (w subregionie sudeckim)

Poprzedni artykuł

„Ogniste” wschody i zachody słońca nad Wrocławiem – urzekają energią i pięknem

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

1 Komentarze

  1. […] ubiegłym tygodniu informowaliśmy w naszym portalu, że spektakularny budynek, jakim jest Concordia Design Wrocław uczestniczy […]

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.