W ubiegłym tygodniu informowaliśmy w naszym portalu, że spektakularny budynek, jakim jest Concordia Design Wrocław uczestniczy w konkursie międzynarodowego portalu architektonicznego ArchDaily.

Już wiemy, że spektakularny gmach został uznana za najlepszy na świecie w kategorii „biura”. W konkursie „Building of the Year” Concordia Design Wrocław wygrała w finale z paryską siedzibą dziennika Le Monde i berlińskim kompleksem medialnego koncernu Axel Springer. Co więcej wśród zwycięzców 15 kategorii Concordia Design Wrocław znalazła się jedyna inwestycja z Polski. Nowoczesne centrum biznesowe na Wyspie Słodowej jest nowym wcieleniem sprzedaną przez miasto zabytkowej kamienicy.

Centrum udostępniono w lipcu ubiegłego roku, co relacjonowaliśmy w serwisie video naszego portalu. Autorstwo nagrodzonego projektu należy do biura architektonicznego MVRDV. Na co dzień pracuje w Concordii ok. 70 firm i organizowane są tu także różnego rodzaju wydarzenia w trybie zdalnym lub hybrydowym ze względu na ograniczenia pandemiczne.

Foto: concordiadesign.pl

Zainwestuj w młodą sztukę – lokata kapitału w parze z szansą na rozwój artysty

Poprzedni artykuł

Od -15°C do +17°C w ciągu tygodnia – „fale chłodu efektem globalnego ocieplenia” – twierdzi klimatolog z Uniwersytetu Wrocławskiego

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.