Siatkarze z Wrocławia w niedzielnym spotkaniu finałowym pokonali drużynę Mickiewicza Kluczbork 3:0 (25:21, 28:26, 25:23). Dzień wcześniej w czterech setach zwyciężyli nad gospodarzem rozgrywek drużyną Krispolu Września.

Była to już V edycja memoriału im. Ryszarda Tuszyńskiego. Siatkarze rywalizując upamiętniają zmarłem 6 lat temu trenera, który jak wspominają lokalni kibice „wprowadził Wrześnię na siatkarskie salony”.

Pomalutku buduje się drużyna. Na każdy mecz mamy swoje wytyczne, a siatkarze starają się to realizować. Chciałbym, żeby taki stan rzeczy dalej się utrzymywał. Mnie jest przyjemnie trenować tak inteligentny zespół. Wiadomo, zwycięstwa budują, a my cały czas jesteśmy na etapie ciężkiej pracy. W niedzielę kończymy turniej, wracamy do domu, poniedziałek rano na siłowni i kolejna okazja do sprawdzenia się, tym razem w Miliczu. Cały czas będziemy jeszcze tak mocno trenować, bo tak po prostu trzeba – tak dobry występ swojej drużyny podsumował jej trener Krzysztof Janczak.

  • Gwardia Wrocław – UKS Mickiewicz Kluczbork 3:0 (21, 26, 23)
  • Gwardia: Szymeczko (6), Lubaczewski (9), Gibek (15), Frąc (13), Olczyk (8), Biernat (2), Kołtowski (libero) oraz Malicki.
  • UKS Mickiewicz: Frankowski (6), Lewandowski (6), Szmajduch (6), Toma (3), Kulik (6), Sternik (2), Jaskuła (libero) oraz Bułkowski (3), Owczarz (8), Jantos, Łysiak (libero), Szablewski.

Mecz finałowy był dostępny na żywo na profilu społecznościowym Gwardii Wrocław…

Finał V Memoriału im. Ryszarda Tuszyńskiego!KFC Gwardia Wrocław – UKS Mickiewicz Kluczbork 🏐 🎥

Opublikowany przez EWINNER Gwardia Wrocław Niedziela, 30 sierpnia 2020

 

Foto: biuro prasowe Gwardia Wrocław

Osiedle ma mieć charakter rodzinny – nowa inwestycja mieszkaniowa na Psim Polu

Poprzedni artykuł

Dwa przedszkola w dwa miesiące – w gminie Syców to jest fakt

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.