Funkcjonariusze zatrzymali 21-latka, który posłużył się sfałszowaną receptą. Nie był to jednak koniec jego niezgodnego z prawem działania, bo policjanci przy mieszkańcu Wrocławia, ujawnili środki psychotropowe. Nielegalne zakupy zakończyły się umieszczeniem młodego mężczyzny w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje teraz sąd.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin, po zgłoszeniu przez farmaceutę, trafili do jednej z aptek znajdujących się na terenie podległym ich jednostce. Na miejscu okazało się, że przedmiotem interwencji, będzie chęć zrealizowania fałszywej recepty przez jednego z mieszkańców Wrocławia. Po chwili wyszło na jaw, że opisane przestępstwo, nie będzie jedynym popełnionym tego dnia przez 21-latka. Funkcjonariusze ujawnili bowiem przy podejrzewanym środki psychotropowe w ilości ponad 200 tabletek. Mężczyzna nie potrafił wskazać funkcjonariuszom legalnego nabycia tego towaru.

Nie był to jednak koniec tej historii, dzielnicowi wraz z 21-latkiem pojechali do miejsca jego zamieszkania, gdzie ujawnili kolejne recepty, a także woreczek strunowy z zawartością kryształów. Okazało się, że jest to metamfetamina. W związku z tym młody mężczyzna został zatrzymany.

Wszystkie popełnione przez 21-latka czyny zostaną poddane ocenie sądu. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Piotr Krejner
źródło: KMP Wrocław

„Samorząd oddychający pełnymi płucami” – ciekawy konkurs dla samorządów troszczących się o zdrowie mieszkańców

Poprzedni artykuł

Nowe śluzy we wrocławskim szpitalu. Pomogą w izolacji chorych na COVID-19

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.