Świąteczna atmosfera na dobre zagościła w Arkadach Wrocławskich. Klienci odwiedzający galerię nie tylko mogą podziwiać iluminacje bożonarodzeniowe i 9-metrową choinkę, ale też zaopatrzyć się w regionalne produkty spożywcze, wyroby rzemieślnicze czy oryginalne dekoracje.

W centrum handlowym stanęło blisko 10 drewnianych domków ze świąteczną ofertą lokalnych producentów. Stoiska świąteczne zlokalizowane są na parterze Arkad Wrocławskich w tzw. łezce eventowej. Rozstawione zostały w bezpiecznych odległościach i funkcjonują w pełnym reżimie sanitarnym. Wystawcy wyposażeni zostali w maseczki, rękawiczki jednorazowe i płyny do dezynfekcji.

W ofercie wystawców znajdziemy m.in. ręcznie wykonaną biżuterię z kamieni naturalnych, metali czy muszli, szklane figurki, rękodzieło, łyżeczki z grawerowanymi imionami, a nawet kapcie góralskie. Nie zabraknie oczywiście ozdób choinkowych, stroików, wianków, świątecznej ceramiki czy kartek. Z kolei w urozmaiceniu bożonarodzeniowego menu pomogą lokalni wytwórcy serów, wędlin, dżemów, soków, pieczywa oraz ciast. Odwiedzając Arkady Wrocławskie, można więc upolować oryginalne prezenty, a przy tym wesprzeć producentów i dostawców, którzy z powodu pandemii nie mogą wystawiać swoich towarów na tradycyjnych jarmarkach bożonarodzeniowych.

  • Wszystkie stoiska świąteczne będą czynne do 24 grudnia włącznie.
  • Od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 – 21: 00, w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00, a w Wigilię od 9:00 do 14:00.
  • W celu zwiększania bezpieczeństwa i rozłożenia natężenia ruchu w czasie przedświątecznych zakupów wydłużone zostały godziny otwarcia Arkad Wrocławskich.
  • Do 30 grudnia centrum będzie otwarte od poniedziałku do soboty od 8:00 do 22:00, w niedziele od 9:00 do 21:00, natomiast w Wigilię i Sylwestra od 8:00 do 14:00.

Po szynach już jeździ – po gruntownym remoncie jest prawie jak nowy

Poprzedni artykuł

Ratownicy medyczni w wersji mini – nasze nowe krasnale jako wyraz wdzięczności

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.