Prestiżowy „Financial Times” opublikował listę 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie. Na piątym miejscu znalazła się wrocławska spółka Spyrosoft.

Naszym klientom dostarczamy wysokiej jakości oprogramowanie i produkty cyfrowe, jednocześnie budując niezawodne i długoterminowe relacje. Doskonałe zrozumienie Twoich celów biznesowych w połączeniu z ekspercką wiedzą technologiczną, sprawiają, że jesteśmy dobrym partnerem dla rozwoju Twojego biznesu. – tak samych siebie przedstawia Spyrosoft.

Ranking powstał na podstawie przychodów firm z 33 krajów w Europie, gdzie wzięto pod uwagę lata 2016–2019. Kryterium wyboru spółek było proste. Aby znaleźć się w rankingu, trzeba było wygenerować minimum 100 tysięcy euro przychodów w 2016 r., zaś pod koniec badanego okresu posiadać przychody o min.

Spyrosoft to producent oprogramowania. Jego przychody w latach 2016-2019 wzrosły o blisko 15%. W 2019 r. przychody Spyrosoft wyniosły bagatela 71,5 mln zł, zaś zysk 5,4 mln zł. To prawie dwukrotnie wyższy rezultat od wyniku uzyskanego rok wcześniej.

Filip Macuda
foto: TT PAP Media Room

Tramwaj na Popowice: prace od Milenijnej po Jagiełły

Poprzedni artykuł

Funkcjonariusze sprawdzają czym palą wrocławianie. Wiemy gdzie pojawi się Straż Miejska!

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.