Po kilkumiesięcznej przerwie, znów będzie można oglądać filmy w kinie samochodowym na Stadionie Wrocław.

Kino zlokalizowane na parkingu wielopoziomowym przy Stadionie Wrocław, od strony Al. Śląskiej, a filmy wyświetlane będą na membranie obiektu w technologii 4K. Ekran będzie miał 1500 metrów kwadratowych. Ścieżka dźwiękowa filmu dostępna będzie po ustawieniu odbiorników radiowych w samochodach na częstotliwość 88,1 FM. Seanse odbywać się będą w weekendy do 10 lipca.

Repertuar:

  • sobota – 15 maja 2021 – godz. 21:45 – „Dżentelmeni” w reżyserii Guya Ritchiego, w którym grają m.in. Matthew McConaughey, Colin Farrell i Charlie Hunnam
  • niedziela – 16 maja 2021 – godz. 21:45 – „Przełęcz ocalonych” w reżyserii Mela Gibsona.

Kolejny weekend to oskarowe „La La Land” i horror „Laleczka”. Partnerem merytorycznym kina samochodowego na Stadionie Wrocław jest Dolnośląskie Centrum Filmowe. Za stronę techniczną przedsięwzięcia odpowiada polska firma Visual Sensation, posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizowaniu pokazów multimedialnych. W dorobku ma m.in. przyznaną w 2014 roku w Las Vegas nagrodę za najlepsze na świecie show w kategorii festiwali muzycznych. Dwa lata później, podczas branżowej konferencji w Baltimore otrzymała II nagrodę w kategorii pokazów laserowych.

Kino samochodowe zorganizowane będzie zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

Bilety można kupić wyłącznie przez Internet na stronie abilet.pl. Ceny liczone są od samochodu osobowego, nie od liczby siedzących w nim osób. Bilet Premium uprawnia do zajęcia miejsca na parkingu z najlepszą widocznością. Podczas seansu będzie możliwość zakupu przekąsek typu popcorn, nachos oraz napojów. Cena biletu / jeden seans:

  • Bilet Standard: 50,00 zł/ samochód osobowy
  • Bilet Komfort: 75 zł/ samochód osobowy (w cenie biletu dodatkowo zestaw: 1 x popcorn,1 x nachos, 2 x napój)
  • Bilet Premium: – 110 zł/ samochód osobowy, miejsce z najlepszą widocznością (w cenie biletu dodatkowo zestaw: 1 x popcorn, 1 x nachos, 2 x napój)

Informacje dla widzów: Wjazd do kina odbywać się będzie wyłącznie bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca. Bramy otwarte będą na godzinę przed każdym seansem.

Jest dobry czas, aby spróbować czegoś nowego – akcja „Kamienie w drodze”

Poprzedni artykuł

Wspominamy zakończenie II wojny światowej – dla Polski to nie był koniec walki o niepodległość [VIDEO]

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.