0

To był fatalny sportowy weekend dla wrocławskiego sportu. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem weekendowych rywalizacji wrocławskich drużyn.

Przegrywały dosłownie wszystkie wrocławskie drużyny z wyjątkiem piłkarzy Śląska Wrocław. Po raz kolejny zawiedli szczypiorniści i szczypiornistki, siatkarze i siatkarki, oraz koszykarze i koszykarki. Cieszmy się zatem drużyną Vitezslava Laviczki, bo w pozostałych dyscyplinach idzie nam bardzo przeciętnie…

  • EKSTRAKLASA KOSZYKÓWKI KOBIET:

Ślęza Wrocław – Arka Gdynia 58:63 (18:17, 14:19, 8:19, 18:8)

Ślęza: Burdick 15, Owczarzak 13 (1×3), Pocek 13 (9 zb.), Jovanović 5 (1×3), Dobrowolska 0 oraz Marciniak 7 (1×3), Glomazic 3, Jones 2

Arka: Kastanek 14 (4×3), Papowa 13 (1×3, 8 zb.), Allen 10 (1×3), Gulich 10 (17 zb.), Balintova 5 (6 as.) oraz Greinacher 4, Rembiszewska 3 (1×3), Misiek 2, Slamova 2, Podgórna 0

  • EKSTRAKLASA SIATKÓWKI KOBIET:

E.Leclerc Radomka Radom – #Volley Wrocław 3:1 (25:22, 25:21, 19:25, 25:19)

E.Leclerc Radomka: Szpak 8, Azizowa 15, Bałuk 7, Mucha 23, Lazcano 5, Bałucka 5, Witkowska (libero), Bodasińska (libero), Szczepańska-Pogoda 1, Zaborowska 0, Biała 1, Kubacka 0.

#Volley: Mras 1, Rasińska 23, Murek 11, Kasprzak 12, Gancarz6, Fedorek 8, Dzikowicz (libero), Pancewicz (libero), Wers 0, Gajewska 6, Felak 0.

MVP meczu: Agata Witkowska (E.Leclerc Radomka)

  • 1 LIGA PIŁKI RĘCZNEJ KOBIET:

Korona Handball Kielce – AZS AWF Handball-28 Wrocław 36:21 (17:10)

Korona Handball: Hibner, Chodakowska – Zimnicka 5, Młynarska 3, Gliwińska, M. Więckowska 5, Szymanik, Skowrońska 4, Syncerz 7, Mochocka 3 (1), Jach 4, Piwowarczyk 1, Parandii 2, Kędzior 2.

AZS AWF Handball 28 Wrocław: Fryśna 8, Łuszczyńska 8, Cieślik 2, Szczudlek 2, Kazimierz 1

  • PIŁKARSKA EKSTRAKLASA MĘŻCZYZN:

Piast Gliwice – Śląsk Wrocław 0:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Robert Pich 57′, 0:2 Jakub Łabojko 76′, 0:3 Przemysław Płacheta 87′

Piast Gliwice: Frantisek Plach, Bartosz Rymaniak, Uros Korun, Tomas Huk, Mikkel Kirkeskov, Martin Konczkowski (72′ Gerard Badia), Patryk Sokołowski, Tom Hateley, Jorge Felix, Dominik Steczyk (63′ Sebastian Milewski), Piotr Parzyszek (77′ Patryk Tuszyński)

Śląsk Wrocław: Matus Putnocky, Kamil Dankowski, Israel Puerto, Wojciech Golla, Dino Stiglec, Jakub Łabojko, Krzysztof Mączyński, Robert Pich (92′ Diego Živulić), Michał Chrapek (84′ Damian Gąska), Przemysław Płacheta, Erik Exposito (52′ Mateusz Cholewiak)

Sędzia: Paweł Raczkowski (Polska) / Stadion: Miejski Gliwice – widzów: 4006

  • 1 LIGA PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN:

WKS Śląsk Forza Wrocław – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 27:29 (11:15).

ŚLĄSK FORZA: Młoczyński, Galle – Marciniak 3, Markiewicz, Koprowski 1, Burzyński 10, Cegłowski 1, Mistak, Maciejewski 1, Palica 2, Tkaczyk, Kołodziejczyk, Ungier, Herudziński 2, Borszowski 4, Wiewiórski 3.

OSTROVIA: Foterek – Przybylski 5, Bałwas 5, Salamon, Biegański, Marciniak 13, Foluszny, Wojciechowski 2, Staniek 2, Wołowicz, Krzywda 2.

  • 1 LIGA SIATKÓWKI MĘŻCZYZN:

KPS Siedlce – KFC Gwardia Wrocław 3:0 (32:30, 25:18, 25:21)

KPS: Napiórkowski 18, Adamczyk 6, Nowak 6, Sawicki 14, Woźnica 7, Gulak 9, Biniek (libero) oraz Laskowski 1, Bieńkowski i Szymański.

Gwardia: Szymeczko, Lubaczewski 15, Nowosielski, Olczyk 6, Gromadowski 19, Gibek 1, Mihułka (libero) oraz Wnuk 2, Sternik, Paszkowski 3 i Maćkowiak 2.

MVP: Patryk Napiórkowski

  • EKSTRAKLASA KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN:

WKS Śląsk Wrocław – Start Lublin 70:78 (19:16, 15:17, 26:23, 10:22)

Śląsk: Dorn 19, Humphrey 13, Wojciechowski 10, Łączyński 8, Dziewa 8, Gibson 8, Gabiński 4, Musiał 0, Żeleźniak 0.

Start: Lemar 20, Carter 15, Borowski 13, Dziemba 11, Taylor 6, Szymański 6, Jarecki 5, Jeszke 2, Pelczar 0

Dariusz Nowakowski

Niebezpieczna szarża po lokalnych drogach – limuzyną spod Wrocławia

Poprzedni artykuł

Większa strefa płatnego parkowania – parkując sprawdź czy trzeba zapłacić

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.