Policjanci pionu kryminalnego wrocławskiej komendy miejskiej namierzyli w trakcie pracy operacyjnej mieszkanie, w którym może znajdować się plantacja marihuany.

Mieli na oku mieszkanie na terenie wrocławskiego osiedla Poświętne. Po chwili zauważyli w pobliżu lokalu mężczyznę, którego wiązali z tym przestępczym procederem. Policjanci natychmiast podjęli czynności wobec mężczyzny. Okazał się nim być 30-letni mieszkaniec Wrocławia. Zgodnie ze swoimi przypuszczeniami, policjanci w zajmowanym przez niego mieszkaniu zabezpieczyli narkotyki oraz ujawnili sprzęty służące do uprawy roślin. Był to m. in. urządzenia wentylacyjne i oświetleniowe, namiot oraz nawozy. Zabezpieczyli też narkotyki w ilości 1500 porcji handlowych o czarnorynkowej wartości kilkunastu tysięcy złotych.

Wszystkie środki odurzające zostały przez mundurowych dokładnie zważone i zabezpieczone do dalszych czynności procesowych. Wstępne sprawdzenia policyjnym testerem potwierdziły, że zabezpieczone narkotyki to marihuana. Mężczyzna już w towarzystwie kryminalnych pojechał do Komendy Miejskiej Policji i resztę tego dnia spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Teraz jego sprawą zajmują się mundurowi z Komisariatu Policji Wrocław Psie Pole.

Zatrzymany będzie musiał odpowiedzieć za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, a także za nielegalną uprawę konopi. Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzuty i o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Poprzez: KMP Wrocław

Wrocławska TAT – metr po metrze z dnia na dzień [FOTO]

Poprzedni artykuł

HARMONOGRAM KONKURSÓW DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH: WRZESIEŃ 2020

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.