Policjanci zatrzymali amatorkę cudzej własności, która wybrała się na „zakupy” do jednego ze sklepów na Psim Polu. 31-letnia wrocławianka chciała przyozdobić swój dom w świątecznym klimacie. Ponieważ za dekoracje nie chciała zapłacić, usłyszała już zarzut kradzieży.

31-latka postanowiła ukraść świąteczne ozdoby pochodzącym z jednego ze sklepów na Psim Polu. Chciała udekorować nimi swoje mieszkanie.

Złodziejkę wskazał pracownik sklepu, do którego wybrała się na „zakupy”. Nagranie z monitoringu oraz odnalezione przy 31-latce ozdoby świąteczne nie pozostawiały wątpliwości co do jej winy.

Dekoracje, których łączna wartość wyniosła prawie 700 zł, wróciły na sklepowe półki, a nieuczciwa amatorka świątecznego designu prosto do policyjnego aresztu.

Czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Psie Pole. 31-latka usłyszała już zarzut kradzieży. O jej dalszym losie zadecyduje sąd, a grozić jej może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności – infomruje sierżant sztabowy Rafał Jarząb.

Co z tą koleją? “W Ogniu Pytań” i kolejny gość – Jerzy Michalak

Poprzedni artykuł

“Miasto zostawia nas mieszkańców z zimnymi kaloryferami”

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.