fot. Filip Macuda

W FanShopie #NaStadionie ruszył kiermasz, na którym można kupić unikalne trykoty, które nigdy nie były i już nigdy nie będą dostępne w sprzedaży. Kto pierwszy, ten lepszy! To gratka dla kibiców Śląska Wrocław, ale i kolekcjonerów.

Sklep Śląska Wrocław przygotował ciekawą niespodziankę dla fanów WKS-u. Na specjalnym kiermaszu do kupienia są koszulki nieprzeznaczone pierwotnie do sprzedaży. Co więc kibice znajdą od poniedziałku w FanShopie #NaStadionie?

Dostępne będzie blisko 200 różnego typu unikalnych trykotów:

– koszulki używane podczas meczów, w których piłkarze występowali w Lidze Konferencji Europy i Pucharze Polski
– koszulki w pełni nowe, przygotowane dla zawodników na wspomniane spotkania, ale ostatecznie nie użyte w trakcie meczów
– koszulki z poprzednich sezonów – od 2018/19 do 2021/22. Zarówno domowe, jak i wyjazowe
– koszulki z logotypami niedostępnymi w sprzedaży (branding Pucharu Polski, Ligi Konferencji, logo LV PED)
– koszulki bramkarskie, w pełnym lub częściowym brandingu

Wszystkie stroje będą dostępne w niższych niż normalnie cenach. Biorąc pod uwagę zwyczajowe ceny koszulki z pełnym brandingiem obniżki będą wynosić nawet blisko 150 złotych!

WAŻNE! Przedmioty dostepne na kiermaszu są wyłączone z wszelkich innych promocji i zniżek, również te dotyczące karnetowiczów.

Kiermasz trwa w FanShopie #NaStadionie od poniedziałku, 4 października, do meczu Śląska z Rakowem Częstochowa (16 października) lub do wyczerpania zapasów. Podczas spotkania z Rakowem koszulki nie będą w sprzedaży.

Pamiętajcie – podczas kiermaszu będziecie mogli kupić prawdziwe perełki, niedostępne nigdzie indziej, których liczba jest ograniczona. W związku z tym zalecamy, by wybrać się na zakupy jak najszybciej. Bo kto pierwszy – ten lepszy! – informuje klub.
FanShop #NaStadionie otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 12-17 oraz w soboty w godz. 10-14. Zapraszamy!

Powstała mapa górskich wycieczek dla osób z niepełnosprawnościami

Poprzedni artykuł

Narodowe Forum Muzyki zaprasza do współpracy. Zostań wolontariuszem!

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.