Fani Tiny Turner muszą przygotować się na silne emocje! Koncert „What’s Love Got To Do With It?” jest zupełnie nowym, oszałamiającym show poświęconym twórczości jednej z największych ikon muzyki XX wieku, niesamowitej Tiny Turner.

Trudno byłoby znaleźć, choć jedną osobę, która by Jej nie znała. Poza wielkimi hitami diwy takimi jak „Simply the Best”, „Privat Dancer” czy słynny soundtrack do filmu z serii o Jamesie Bondzie – „Golden Eye”, które dziś należą już do absolutnego kanonu muzyki rozrywkowej, jej znakiem rozpoznawczym była burza loków, długie nogi i niewiarygodne pokłady energii, którą roznosiła największe sceny świata. To właśnie całokształt osobowości i dorobek artystyczny Tiny zainspirował wielokrotnie nagradzanych za bardzo udany projekt Whitney – Queen of the Night brytyjskich producentów do stworzenia kolejnego widowiska. Teraz „What’s Love Got To Do With It?”, po niezwykle entuzjastycznym przyjęciu przez zagraniczną publiczność, wreszcie rusza z trasą po Polsce!

W postać jednej z najwybitniejszych wokalistek naszych czasów wcieli się wspierana przez 10-osobowy zespół muzyków, piękna i utalentowana Elesha Paul Moses, zwyciężczyni brytyjskich edycji programów „X-Factor” oraz „The Voice”. Elesha jest bardzo podekscytowana rolą w spektaklu: Postać Tiny doskonale nadaje się do naśladowania na scenie. To wyzwanie, na które naprawdę długo czekałam! Podczas polskiego tournee widzowie mogą spodziewać się, iż we wspaniałych aranżacjach wybrzmią najbardziej znane i lubiane przeboje, a wśród nich, oprócz wyżej wspomnianych: „Simply the Best”, „Privat Dancer”, „Golden Eye” i tytułowego „What’s Love Got To Do With It?”  m.in. „Proud Mary”, „River Deep”, „Nutbush City Limits”, które wylansowała Tina w ciągu swej zapierającej dech w piersiach ponad 50-letniej kariery estradowej. Jeśli dodać do tego wspaniałą oprawę, na którą składa się perfekcyjna choreografia, przepiękne kostiumy, dopracowane w każdym calu makijaże, otrzymamy prawdziwy muzyczny rarytas, którego po prostu nie można przegapić!

Koncert „What’s Love Got To Do With It?” – środa – 8 stycznia 2020 – 19:00 – Hala Orbita – Wrocław

„Nowy świat” – europejscy kompozytorzy tworzyli w Ameryce

Poprzedni artykuł

To będzie „Głośna Noc” – Betlejem w Polsce

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.