Postępy prac w budowie tramwaju na Popowice nie wyglądają może imponująco, ale wszystko idzie zgodnie z planem.

Postępy prac w budowie tramwaju na Popowice nie wyglądają tak imponująco jak przy budowie TAT, o czym pisaliśmy w naszym portalu, ale idą zgodnie z planem. Tramwajem przez ul. Długą mamy pojechać szybciej niż na Nowy Dwór, bo już w 2022 roku. Postępy prac na pierwszym etapie budowy tramwaju nie wyglądają tak okazale jak w przypadku TAT między innymi ze względu na liczbę kabli, które znajdują się pod powierzchnią ul. Długiej, co odnotowaliśmy w serwisie video naszego portalu. Przejazd ul. Długą aut osobowych możliwy jest wyłącznie w stronę ul. Wejherowskiej. W przeciwną stronę należy kierować się objazdem przez ul. Poznańską.

Cała trasa ma liczyć 3,5 km. Dwa kolejne etapy budowy obejmować będą odcinek od ulic Milenijnej i Pilczyckiej do ogrodów działkowych przy ul. Starogroblowej oraz od strony mostów Mieszczańskich w kierunku ul. Długiej. Tam wykonawca włączy nowe torowisko w to istniejące. Powstająca trasa tramwajowa na Popowice niesie za sobą inwestycję w nowe przystanki tramwajowe, oświetlenie czy drogi dla pieszych i rowerzystów. Będzie impulsem komunikacyjnym dla tej części Wrocławia.

Czy oczekują Państwo trasy tramwajowej na Popowice?
Czy jest to inwestycja potrzebna?
Jak oceniają Państwo efekty pracy?
Czy wyglądają one imponująco?

Opieka okołoporodowa to niezwykle istotna sfera naszego życia – Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ze zmodernizowanym pododdziałem

Poprzedni artykuł

Rośliny za zakupy – jesienna akcja w Magnolia Park

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.