grafiki: autor nieznany

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk i prezes MPK Krzysztof Balawejder są w ostatnim czasie pożywką dla twórców internetowych memów. Internauci w satyryczny sposób umieszczają ich twarze w scenach znanych z bajek i pełnometrażowych produkcji.

Włodarz stolicy Dolnego Śląska i prezes MPK Wrocław to osoby, które cenią sobie bliskie relacje z wyborcami i pasażerami miejskiej komunikacji. Są aktywni na swoich profilach w mediach społecznościowych, a ten pierwszy prowadzi nawet transmisje na swoim facebooku, w których opowiada o tym co dzieje się w mieście.

Takie działania mają swoich zwolenników, ale także przeciwników. Dla niektórych stali się oni lokalnymi celebrytami, z którymi wiele osób robi sobie zdjęcia. Niestety sława zawsze ma tę ciemniejszą stronę, która przynosi licznych hejterów.

Trudne byłoby sklasyfikowanie autorów memów  do wyłącznie jednej z tych grup. Nie znamy ich intencji, ale niektóre memy potrafią zaciekawić nawet prezydenta Sutryka, który nie omieszkał poinformować o jednym z nich w social mediach.

Te memy podbiły internet:

Bezpatne wykłady o ekonomicznej transformacji Wrocławia

Poprzedni artykuł

„A jednak się kręci!” – poznajcie portal Kronik@

Następny artykuł

Możesz także polubić

2 Komentarze

  1. Szacunek dla autora memów! Swietna robota!

  2. Ciesze się że Wrocławianie polubili moje memy. Niestety choć z pozoru jest śmiesznie to coraz częściej jest to śmiech przez łzy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.