Taki będzie nowy pumptrack przy wrocławskim stawie

Fot. Urząd Miejski Wrocławia.

Miasto Wrocław ogłosiło postępowanie na budowę pumptracka przy ul. Jajczarskiej nieopodal Stawu Leśnickiego w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Inwestycja obejmuje wykonanie nowoczesnego toru pumptrack o nawierzchni bitumicznej. Obiekt zostanie wyposażony w oświetlenie, umożliwiające korzystanie z niego także w późniejszych godzinach popołudniowych. Projekt zakłada również zagospodarowanie terenu, w tym wykonanie serwisowego zjazdu i dojazdu, ścieżek oraz chodników z kostki betonowej. Dodatkowo przewidziano montaż elementów małej architektury oraz nasadzenia i pielęgnację zieleni wokół obiektu.

Fot. Urząd Miejski Wrocławia.
Fot. Urząd Miejski Wrocławia.
Fot. Urząd Miejski Wrocławia.
Fot. Urząd Miejski Wrocławia.
Show Comments (0) Hide Comments (0)
guest

0 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów

Dołącz do newslettera!

Co słychać we Wrocławiu? Sprawdź pierwszy. Nie przegap tego, o czym mówi miasto

Zapisując się, akceptujesz nasz Regulamin oraz Politykę prywatności. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki newslettera.