Przewodnicząca rady z KO zostaje, bo pomógł jej PiS. Michał...
Przedziwna sytuacja w Radzie Miejskiej Wrocławia. Choć przewodniczącej rady, Agnieszce Rybczak z Koalicji Obywatelskiej, groziło wygaszenie mandatu, to wszystko wskazuje na to, że nic takiego nie nastąpi. Polityczka może podziękować...