Marek Łapiński KO / Bohdan Stawiski BS

Marek Łapiński ma na pieńku z Bezpartyjnymi Samorządowcami nie od dziś. Wygląda na to, że polityk cierpi na kompleks Bezpartyjnych spowodowany serią katastrofalnych porażek w sejmiku. Teraz postanowił zablokować ich w social mediach, a zdaniem prof. Czapiewskiego jest to wyraz jego bezsilności.

Szef klubu Koalicji Obywatelskiej w sejmiku woj. dolnośląskiego postanowił zablokować nie tylko profil Bezpartyjnych Samorządowców, ale także jednego z polityków BS. Bohdan Stawiski w żartobliwy sposób podziękował mu za to wyróżnienie.

Panowie toczą ze sobą spór od wielu miesięcy. Wszystko zaczęło się od próby puczu, który miał obalić urzędujące władze województwa. Przypomnijmy, że podczas nadzwyczajnej sesji Sejmiku Koalicja Obywatelska wniosła wniosek o odwołanie przewodniczącego z PiS, Andrzeja Jarocha. Niedoskonały plan opozycji nie doszedł jednak do skutku mimo nieobecności dwóch radnych z partii przewodniczącego Jarocha. 

— Blokada Łapińskiego jest wyrazem jego bezsilności. Jak nie ma się argumentów, to się blokuje — skomentował prof. Edward Czapiewski, historyk, wykładowca akademicki, działacz opozycji solidarnościowej z lat 80, radny miejski Wrocławia w pierwszej kadencji, obecnie związany ze środowiskiem Bezpartyjnych Samorządowców.

CZYTAJ TAKŻE: Koalicja Obywatelska niczym samorządowy Najman. Była „napinka” i nokaut w pierwszej rundzie

Nie wiemy czym kierował się Marek Łapiński decydując się na zablokowanie Bezpartyjnych Samorządowców. Niestety nie chiał komentować tej sytuacji i nie odebrał od nas telefonu.

Rusza pierwsze połączenie kolei aglomeracyjnej

Poprzedni artykuł

27 356 nowych przypadków COVID-19. Ponad 500 zgonów

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.