Największa akcja rabatowa we Wrocławiu, warsztaty z szycia i personalizacji ubrań, spotkania ze stylistami i prezenty za zakupy, a wszystko w duchu pozytywnych emocji, zabawy modą i najgorętszych trendów.

Tak jeszcze do soboty 26 września będzie przebiegać „Szaleństwo Zakupów” przygotowane przez Wroclavię razem z magazynami modowym – Elle, Glamour i Elle Man. Dzięki niecodziennym atrakcjom to jest prawdziwe święto dla miłośników mody i wielbicieli zakupów. W jego ramach można skorzystać z porad stylistów, poznać jesienne trendy, wziąć udział w ciekawych warsztatach i odwiedzić szaloną strefę fotograficzną. Ta ostatnia została przygotowana specjalnie dla fanów designu i Instagrama. Odwiedzający Wroclavię będą mogli odwiedzić m.in. garderobę „do góry nogami” i inne ciekawe instalacje 3D, robiąc sobie na ich tle wyjątkowe zdjęcia.

W ramach atrakcji można wziąć również udział w warsztatach kreatywnych DYI. W programie m.in. tworzenie „żywych” obrazów z wykorzystaniem różnych gatunków roślin, a także warsztaty zdobienia tkanin metodą sitodruku i za pomocą folii termo. Dzięki zaprezentowanym trikom, uczestnicy nauczą się, jak nadać swoim ubraniom drugie życie. Kolejne warsztaty w duchu less waste poprowadzą mentorki magazynu Burda. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak w prosty sposób odnowić ubrania i nadać im zupełnie nowy wygląd, jak uszyć ekologiczne woreczki na warzywa, owoce czy pieczywo.

Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny. Aby wziąć w nich udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na elle.pl i glamour.pl, okazać Kartę Stałego Klienta Wroclavii. Zapisy na warsztaty możliwe są na miejscu, jak i z wyprzedzeniem. Szczegóły na stronie wroclavia.pl.

Zwieńczeniem modowych atrakcji, będzie ogólnopolska akcja rabatowa Szaleństwo Zakupów organizowana przez magazyny Elle, Glamour i Elle Man, która potrwa od czwartku do soboty. W jej ramach klienci będą mogli skorzystać ze zniżek przygotowanych przez ponad 60 sklepów Wroclavii. Co ważne, znajdziemy wśród nich rabaty wielu marek, które dołączyły do akcji tylko we Wroclavii (z oferowanych przez nie rabatów nie będzie można skorzystać online czy w innych lokalizacjach tych marek we Wrocławiu).

Dodatkowo, w ramach finału Szaleństwa Zakupów, w sobotę, klienci będą mieli szansę otrzymać jeden z 300 specjalnie wyselekcjonowanych prezentów. Aby otrzymać upominek, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł w przynajmniej 3 różnych sklepach biorących udział w akcji (w tym w co najmniej 2 zlokalizowanych we Wroclavii), okazać jeden z magazynów i odebrać prezent.

„Szaleństwo Zakupów” to okazja, aby przygotować się na nadejście jesieni, uzupełnić szafę o ponadczasowe klasyki czy hity sezonu, korzystając przy tym ze specjalnie obniżonych cen, mimo, że do sezonu wyprzedaży jeszcze daleko. Warto też wziąć udział w warsztatach kreatywnych i kto wie, może odkryć w sobie nową pasję? mówi dyrektor Wroclavii Małgorzata Woźniak.

Strefa Szaleństwa Zakupów zlokalizowana jest na poziomie 0 Wroclavii. Szczegółowy harmonogram atrakcji dostępny: na szalenstwozakupow.pl i wroclavia.pl

Prezes SKOK: „naszym priorytetem jest cyfryzacja, ale budowana na fundamencie tradycji samopomocy finansowej”

Poprzedni artykuł

Po raz 17. i wbrew przeciwnościom – „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”!

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.