Fot. swidnica24.pl

Wczoraj, przed godziną 12.00, nagi mężczyzna spacerował po ulicach Świdnicy. Jak się później okazało, był to prokurator pracujący w jednej z jednostek rejonowych okręgu świdnickiego. W związku z tym zdarzeniem, Prokurator Okręgowy w Świdnicy wystosuje wniosek do rzecznika dyscyplinarnego o wszczęcie wobec mężczyzny postępowania dyscyplinarnego.

O sprawie jako pierwszy napisał wczoraj portal swidnica24.pl. Poinformowano, że nagi mężczyzna przechadzał się po świdnickim osiedlu Zarzecze. Widziany był na kilku ulicach – Rolniczej, Kilińskiego oraz Kopernika, a także w jednym ze sklepów. W związku z tym zawiadomiono Komendę Powiatową Policji w Świdnicy. Jak się później okazało, mężczyzna był pijany.

Wczoraj, przed godziną 12, otrzymaliśmy zgłoszenie, że po jednej z ulic spaceruje nagi mężczyzna. Na miejsce zdarzenia udali się policjanci, mężczyznę przekazano rodzinie – mówi w rozmowie z nami Magdalena Ząbek, oficer prasowy KPP w Świdnicy.

Tomasz Orepuk, rzecznik prasowy świdnickiej Prokuratury Okręgowej  potwierdził, że zatrzymany mężczyzna to prokurator pracujący w jednej z jednostek okręgu świdnickiego. W związku z tym zdarzeniem, Prokurator Okręgowy w Świdnicy wystosuje wniosek do rzecznika dyscyplinarnego o wszczęcie wobec mężczyzny postępowania dyscyplinarnego.

Według nieoficjalnych doniesień dziennikarzy portalu Swidnica24.pl,  mężczyzną tym jest 38-letni Maciej W., który w 2016 r. został powołany na prokuratora Prokuratury Rejonowej w Świdnicy przez Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę.

Bomba w wiacie śmietnikowej? Ewakuacja na Hallera/Grabiszyńskiej

Poprzedni artykuł

Kolejne utrudnienia spowodowane zdjęciami do serialu „Wielka woda”

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.