SportWideo/Galerie

STUDIO FAKTY – Łukasz Tobys: „Dążymy do tego, by budować wrocławską siatkówkę i poszerzać grono sympatyków naszej drużyny [VIDEO]

0

Wczoraj rozmawialiśmy z trenerem Krzysztofem Janczakiem – dzisiaj też jesteśmy #BliżejSportu wraz z eWinner Gwardia Wrocław, a naszym rozmówcą w #StudioFakty jest Łukasz Tobys – prezes klubu.

W trakcie rozmowy pojawiają się tematy związane z przebiegiem dotychczasowych rozgrywek wrocławskiego zespołu, ale i planami drużyny na nowy rok oraz cykl sportowych rozgrywek. Mowa jest także o funkcjonowaniu całego siatkarskiego i sportowego środowiska w warunkach ograniczeń pandemicznych. Nie sposób też uniknąć odniesień do społecznego otoczenia polskiego sportu, także w skali lokalnej, jaką jest Wrocław. Zobacz nasze video.

Prezes eWinner Gwardia Wrocław Łukasz Tobys mówi też o niekonwencjonalnej formule promocji klubu, jaką są „GwarMisie”. Duże pluszowe maskotki pojawiają się na trybunach „zastępując” kibiców, ale też są zwiastunem akcji charytatywnej pod patronatem klubu.

Dariusz Nowakowski

STUDIO FAKTY – Cezary Zybała-Strzelecki: „Muzyk musi grać i musi mieć kontakt z publicznością – online tego nie zastąpi” [VIDEO]

Poprzedni artykuł

E-skierowania mogą poprawić dostęp do szpitali i specjalistów

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.