W emitowanym na żywo w naszym profilu Facebook programie Studio FAKTY, Państwa i naszym gościem był Kamil Łaszczyk – wrocławski bokser.

Już w sobotę w Arłamowie zmierzy się z Piotrem Gudelem w ramach gali MB BOXING NIGHT. Rozmawialiśmy o jego formie tuż przed zbliżającą się walką, a także jak przebiegały przygotowania.

Oto niektóre wątki rozmowy:

  • Forma Kamila przed wielką galą w Arłamowie: Co raz lepiej. Teraz muszę przytrzymać wagę, bo trochę podjadłem i jedynie czekać na walkę. Bardzo ważne dla mnie jest teraz walczyć jak najczęściej i piąć się w górę. Przede mną w tym roku na pewno trzy walki i mam nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku.
  • Kłopoty w przygotowaniach do walki ze względu na pandemię koronawirusa: Wcześniej, w okolicy kwietnia było bardzo ciężko zarówno z treningami na sali, jak i znalezieniem sparingpartnerów. Teraz się udało, miałem kilku rywali na sparingi, co bez wątpienia pomogło w przygotowaniu się do starcia z Piotrem Gudelem. To mój dobry kolega i nie raz pomagał mi w sparingach. Jak wiadomo, sparing to nie walka, ale dobrze się znamy więc pojedynek będzie ciekawy.
  • Dyspozycja Mariusza Wacha: Jest w bardzo dobrej formie. Pamiętajmy, że nigdy nie był na deskach i nadal byłby trudnym rywalem dla wielu zawodników. Ma ogromne doświadczenie. Boksował i sparował ze świetnymi pięściarzami i jego wiedza jest bardzo cenna.

Rozmowę, którą prowadził Łukasz Ciona, można obejrzeć w filmie dostępnym na naszym profilu społecznościowym Facebook.

Program Studio FAKTY jest emitowany na żywo od poniedziałku do piątku – zwyczajowo o godz. 18:00. Pytania do naszych rozmówców można kierować na adres mejlowy: redakcja@wroclawskiefakty.pl lub podczas transmisji w formie komentarzy.

Co się odwlecze, to nie uciecze – sprawiedliwość jest nieuchronna

Poprzedni artykuł

Zdrowie, przedsiębiorczość, inwestycje – samorząd województwa podsumował batalię z koronawirusem na Dolnym Śląsku [VIDEO]

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

1 Komentarze

  1. […] Wrocławski pięściarz Kamil Łaszczyk już w najbliższą sobotę stoczy walkę w Piotrem Gudelem w ramach MB Boxing Night 7. Z pełnym energii i bojowo nastawionym zawodnikiem rozmawialiśmy wczoraj w naszym programie Studio Fakty. […]

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.