SportWideo/Galerie

STUDIO FAKTY – Jaromir Kruk: „Zaczyna to niewyraźnie wyglądać – nie wiemy teraz w jakim punkcie jest reprezentacja Polski” [VIDEO]

0

Rozmowa #StudioFakty miała miejsce w Chorzowie tuż po przegranym przez reprezentację Polski meczu z Holandią. Dziennikarz Tygodnika „Piłka Nożna” Jaromir Kruk komentuje jednak nie tylko przebieg tego spotkania sportowego, bo jesteśmy #BliżejSportu.

Mieliśmy nadzieje na sukces po kilku ostatnich meczach pod kierunkiem selekcjonera Jerzego Brzęczka, ale po ostatnim meczu zeszliśmy na ziemię. Jest dużo znaków zapytania, jeśli się patrzy na naszą reprezentację – mówi Jaromir Kruk. I dodaje, że przed polską drużyną jest mecz ze Słowacją, której ekipa jest po przebudowie i zasługuje na docenienie możliwości.

Dziennikarz przyznaje, że od szeregu lat zespół piłkarski Polski cierpi na wciąż niedostateczne zgranie, co – jego zdaniem – rzutuje na wyniki spotkań, pozycję w tabelach i wreszcie na opinię o znaczeniu drużyny. Po meczu z Holandią wskazuje na wywodzącego się ze „Śląska” Wrocław Przemysława Płachetę jako potencjalnie ważnego zawodnika w przyszłości. Ten wątek rozmowy Jaromir Kruk podsumowuje mówiąc o grze polskiej reprezentacji: wciąż przegrywamy taktycznie. Zobacz nasze video.

Nie wiemy teraz w jakim punkcie jest reprezentacja Polski, ale mamy pół roku, aby z naszych dobrych zawodników zrobić bardzo dobrych – optymistycznie zaznacza Jaromir Kruk.

Rozmawiał: Łukasz Ciona

263 lata temu pod Wrocławiem… – trzy dni z czasów wojny siedmioletniej

Poprzedni artykuł

W futbolu funkcjonuje zupełnie inny kalendarz niż ten, którym żyją normalni ludzie – opowieść o kimś, kto żyje „Śląskiem”

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.