W emitowanym na żywo w naszym profilu Facebook programie Studio FAKTY, Państwa i naszym gościem był Filip Macuda – dziennikarz „Prawdy Futbolu” i komentator sportowy.

Rozmowa o tym, co dzieje się w piłce nożnej Dolnego Śląska.

Oto niektóre wątki rozmowy:

  • Wrocławski„Śląsk”: nasza drużyna nie ma szans na europejskie puchary, ale można powalczyć o bramki i wysokie czwarte miejsce. Poza ligowym podium, ale ważne jest też pokazanie klasy i waleczności.
  • Lubińskie „Zagłębie”: są tam dobrzy piłkarze, ale transfery mogą spowodować rozpad drużyny. Jednak miniony sezon był kompromitujący, bo potencjał zespołu jest olbrzymi.
  • Głogowski „Chrobry”: pozytywne zaskoczenie i dobre perspektywy, ale przed tym zespołem są bardzo trudne mecze z wymagającymi rywalami.

Rozmowę, którą prowadził Dariusz Nowakowski, można obejrzeć w filmie dostępnym na naszym profilu społecznościowym Facebook.

Program Studio FAKTY jest emitowany na żywo od poniedziałku do piątku – zwyczajowo o godz. 18:00. Pytania do naszych rozmówców można kierować na adres mejlowy: redakcja@wroclawskiefakty.pl lub podczas transmisji w formie komentarzy.

Prawie 7 000 wniosków o dodatek solidarnościowy na Dolnym Śląsku

Poprzedni artykuł

1000 kierowców i 600 pojazdów – codzienność wrocławskiej komunikacji publicznej

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.