KulturaWideo/Galerie

STUDIO FAKTY – Cezary Zybała-Strzelecki: „Muzyk musi grać i musi mieć kontakt z publicznością – online tego nie zastąpi” [VIDEO]

0

Środowiska artystyczne na całym świecie, a więc i w Polsce borykają się z trudnościami, jakich namnożyło się w wyniku pandemii koronawirusa. Zamknięcie instytucji kultury, blokada imprez zbiorowych i niemożność organizowana koncertów przekłada się na aktywność twórców, ale i warunki ich codziennego życia.

W cyklu #StudioFakty rozmawiamy z Cezarym Zybałą-Strzeleckim. To polski muzyk rockowy, który w latach 2003 – 2015 był wokalistą zespołu „Oddział Zamknięty”. Śpiewał w zespole „The Hel”, był autorem tekstów i muzyki do monodramu „Narkomanka” granego w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej). Współpracował z Jurkiem Styczyńskim (gitarzystą „Dżemu”) i Jackiem Krzaklewskim (z grupy „Perfect”).

Jesteśmy też #BliżejKultury, więc rozmawiamy o tym, co najbardziej dotyka polskich muzyków i wokalistów, którzy dotąd całe dnie spędzali na koncertach, próbach i nagraniach. Zobacz nasze video.

Łukasz Ciona

Koncert Łukasz Ojdana SOLO – jazz online

Poprzedni artykuł

STUDIO FAKTY – Łukasz Tobys: „Dążymy do tego, by budować wrocławską siatkówkę i poszerzać grono sympatyków naszej drużyny [VIDEO]

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.