FC Barcelona – Orla Wąsosz. Jakkolwiek zaskakująco i może nawet nierealnie to brzmi, do takiego meczu dojdzie już 1 września na stadionie w Wąsoszu. Cały dochód ze spotkania zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Byli zawodnicy „Blaugrany” przylecą do Krakowa już 31 sierpnia.  Dzień później, zaplanowano spotkanie graczy Dumy Katalonii z podopiecznymi wrocławskiego Przylądka Nadziei. To właśnie walce z nowotworem dedykowane jest całe przedsięwzięcie. Zbieranie środków odbywać się będzie poprzez sprzedaż biletów na wydarzenie oraz pracę wolontariuszy, którzy będą poruszać się z puszkami przez cały czas trwania widowiska.

Planujemy zorganizować dodatkowo licytację na ten cel i cały czas zbieramy atrakcyjne przedmioty. Pierwsze cenne sportowe gadżety już mamy dzięki uprzejmości prezesa DZPN Wrocław pana Padewskiego, który przekazał nam koszulki z podpisami zawodników Zielińskiego i Lewandowskiego, koszulkę meczową reprezentacji Irlandii, pamiątki z finału Pucharu Polski – mówi inicjator zaproszenia Ireneusz Grabowski zawodników Barcelony i prezes Stowarzyszenia Orli Wąsosz w wypowiedzi dla Gazety Wyborczej.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia spotkania i wsparcia Fundacji. Mecz odbędzie się w niedzielę 1 września 2019 o godz. 16:00 na stadionie przy ul. Korczaka 10 w Wąsoszu (powiat górowski). Wejściówki dostępne będą w cenie 10 zł (młodzież do 16 roku życia – wejście darmowe). Po meczu dla kibiców i uczestników spotkania zagra zespół „Kobranocka” – jedna z ikon polskiego rocka.

„zDolne NGO” – dobry czas dla organizacji pozarządowych

Poprzedni artykuł

Pięć jednośladów – złodziej daleko nie zajechał

Następny artykuł

Możesz także polubić

1 Treść komentarza

  1. […] Barcelony zwyciężyli w zapowiadanym przez nasz portal meczu 10:3, ale jak powiedzieli nam, to nie wynik był najważniejszy w tym spotkaniu. Przeciwnik […]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.