sparta

W majówkę, fani żużla nie mogli oglądać spotkania Betardu Sparty Wrocław z Fogo Unią Leszno. Spotkanie zostało odwołane jeszcze przed weekendem z powodu niekorzystnych prognoz pogody. Aura faktycznie nie dopisała. Kiedy czekają nas kolejne emocje związane z wrocławsim speedwayem? Jesteśmy #BliżejSportu i sprawdzamy, co słychać w zespole Sparty.

Wrocławianie do tej pory wystąpili w trzech meczach ligowych. Najpierw pokonali Apator Toruń 51:39, a następnie w przeciągu dwóch dni 23 i 25 kwietnia pojechali w dwóch meczach. Oba wyjazdowe i oba przegrane. Najpierw Sparta uległa w Grudziądzu 44:45, a następnie okazała się słabsza od Motoru Lublin 38:52.

W niedzielę, 2 maja na Stadionie Olimpijskim, wrocławianie mieli pojechać swój czwarty mecz ligowy w tym sezonie Ekstraligi. Władze rozgrywek w piątek, 30 kwietnia poinformowały, że mecz się nie odbędzie. Powodem prognozy pogody. Faktycznie, Ekstraliga trafiła z tym, żeby odwołać pierwotny termin rozegrania spotkania. Wrocław w majówkę przywitał nas wyjątkowo kapryśną pogodą.

Jeśli aura znów nie popsuje planów żużlowcom, to następny raz Betard Spartę Wrocław zobaczymy w akcji 9 maja o 16:30. Wówczas, w Częstochowie, zmierzy się z miejscowym Eltrox Włókniarzem.

Poniżej prezentujemy tabelę rozgrywek, którą można również oglądać za pośrednictwem oficjalnej strony rozgrywek – speedwayekstraliga.pl

źródło: speedwayekstraliga.pl

Filip Macuda
foto: TT BTS Sparta Wrocław/ Wojciech Tarchalski/ superstar.

W strzelińskim szpitalu znów przyjmowane są porody

Poprzedni artykuł

2 296 nowych przypadków COVID-19. Dolny Śląsk szósty wśród województw

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.