Dziewczynka przeżywa magiczną podróż wchodząc w sny swoich zwierzęcych przyjaciół: Psa Feliksa, hrabiny Pajęczycy Pierwszej oraz Kury Lili, która z bardzo ważnego powodu mieszka w domu.

Pozna Indiański sposób na poskromnienie koszmaru, sprawdzi czy magiczne zaklęcia działają, a co najważniejsze odkryje w sobie odwagę. Ale czy już nie będzie bała się zasnąć? Tego dowiecie się w spektaklu. Jest to opowieść, której akcja rozgrywa się w onirycznej krainie, gdzie wszystko jest możliwe. Jak to się dzieje? Kiedy zamykasz oczy i zasypiasz, myśli tworzą piękne historie, ale czasami nadchodzą nielubiane koszmary. Z tego powodu mała bohaterka boi się zasnąć, ale bardzo chce się dowiedzieć jak z nimi walczyć.

Zapraszamy na spektakl online pt. „Sny, dedykowany dzieciom w wieku 5 – 8 lat. Będzie dostępny już w niedzielę 24 maja o godz. 17:00. Nagranie powstało do dokumentacji projektu. Spektakl został zrealizowany w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Premier Mateusz Morawiecki dzisiaj: „budowa Dolnośląskiego Centrum Onkologii i drogi ekspresowej S8 zdecydowanie bliżej”

Poprzedni artykuł

12 lin, 1 trzon i 41 metrów – wrocławski trzonolinowiec (1)

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.