kadr z filmu "Small World"

“To film z misją” – tak o nowej produkcji Patryka Vegi mówią krytycy. Reżyser starał się pokazać poważną historię – jaką niewątpliwie jest handel dziećmi i przemoc wobec nich stosowana.

W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Jedynym śladem zajścia pozostaje widziana w okolicy rosyjska ciężarówka. Matka dziewczynki (Marietta Żukowska), wspierana przez policjanta Roberta (Piotr Adamczyk), wyrusza w pościg, ale nie jest w stanie zatrzymać porywaczy. Po latach, wciąż gnębiony wyrzutami sumienia Robert wpada na trop, który pozwala mu wrócić do sprawy. Odkryte na miejscu eksplozji rosyjskiej kamienicy dowody naprowadzają go na ślad międzynarodowej szajki przestępczej. Tymczasem w Bangkoku, nastolatka Ola (Julia Wieniawa) jest zmuszana spełniać wszystkie zachcianki bogatego biznesmena. Co stanie się, gdy los zetknie dziewczynę z polskim stróżem prawa?

W filmie nie zabrakło międzynarodowych gwiazd, takich jak znany z roli Arturo Romana (“La Casa de Papel”) Enrique Arce, czy rosyjskiego aktora Aleksieja Sierebiakowa – znanego z “Lewiatana”.

 

Kotek rudy z Cejlonu – najmniejszy kot świata [WIDEO]

Poprzedni artykuł

BETARD Sparta Wrocław w finale PGE Ekstraligi!!!

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.