Ślęza Wrocław

Jesteśmy #BliżejSportu, więc sprawdzamy co dzieje się w niższych ligach piłkarskich. Tam odnajdujemy Ślęzę Wrocław, która w meczu 23. kolejki III ligi (grupa III) pokonała Polonię Świdnica 2:1. Jak wygląda sytuacja zespołu Grzegorza Kowalskiego w ligowej tabeli?

Po 23 meczach Ślęza zajmuje drugie miejsce i do liderującego Ruchu Chorzów traci 9 punktów. Warto jednak pamiętać, że trzecia Polonia Bytom rozegrała mecz mniej od wrocławian.

Sobotni mecz z Polonią rozstrzygnął się po przerwie. Gospodarze z Kłokoczyc objęli prowadzenie w 60. minucie po golu niezawodnego Piotra Stępnia. Radość nie trwała długo. Dziewięć minut później do wyrównania doprowadził Damian Kasprzak.

Kiedy wydawało się, że wrocławianie stracą punkty, w 87. minucie meczu decydujący cios zadał Robert Pisarczuk.

Ślęza Wrocław 2:1 Polonia-Stal Świdnica

  • 1:0 Stępień’60
  • 1:1 Kasprzak’69
  • 2:1 Pisarczuk’87

Skład Ślęzy Wrocław:

Zabielski – Gabriel Dornellas, Muszyński, Dyr, Stempin – Olejniczak, Pisarczuk, Bialik (73’Vinicius Matheus), Wawrzyniak (73’Gil) – Stępień, Kluzek

Zwycięstwo z Polonią było o tyle ważne, że w sobotę, 10 kwietnia, Ślęza uda się do Chorzowa na mecz z Ruchem. Sezon zaczyna wkraczać w decydującą fazę, więc będzie to kluczowe starcie w kontekście walki o awans do eWinner 2. Ligi.

Filip Macuda
foto: slezawroclaw.pl

Zadbają o czystość ulic, chodników i przystanków. Ekosystem rozpoczyna sezon letni

Poprzedni artykuł

Hulajnogi elektryczne uregulowane prawnie. Gdzie można nimi jeździć?

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.