SportWiadomościWideo/Galerie

Śląsk Wrocław podejmie dziś Legię na Stadionie Wrocław [WIDEO]

1

Dziś na murawie Stadionu Wrocław Śląsk podejmie Legię Warszawa w 7. kolejce PKO Ekstraklasy. Niepokonani w tym sezonie PKO Ekstraklasy gospodarze stają przed kolejnym trudnym wyzwaniem utrzymania Twierdzy Wrocław. Stadion, na którym WKS za kadencji trenera Magiery jeszcze nie przegrał, spróbuje zdobyć Legia – czyli były klub obecnego szkoleniowca Śląska.

Śląsk jest niepokonany w tym sezonie, Legia ma na koncie najwięcej punktów w całym 2021 roku. Wrocławianie w 18 ostatnich meczach ligowych na własnym boisku przegrali tylko jeden raz, ale było to… właśnie z Legią.

SPECJALNA KOMUNIKACJA
Kibice będą mogli skorzystać ze specjalnie uruchomionych linii tramwajowej oraz autobusowej, które ułatwią przyjazd na stadion oraz powrót do domu.
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu uruchomi specjalnie dla kibiców Śląska linię autobusową S2 oraz tramwajową T2, które ułatwią fanom WKS-u dotarcie na mecz i z powrotem.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 20, a dodatkowa komunikacja w kierunku Stadionu Wrocław rozpocznie kursowanie o 17:50, zaś po spotkaniu o godz. 22:05. Tramwaje linii T2 przed meczem będą kursować co około 10 minut, zaś po meczu linie T2 oraz autobusowa S2 co 3 minuty.

Syców. Mężczyzna w toyocie próbował porwać 8-latkę? Policja bada sprawę

Poprzedni artykuł

Ruchome malowidła na wrocławskich kamienicach – znamy program 3. edycji Kinomuralu 

Następny artykuł

Możesz także polubić

1 Treść komentarza

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.