Jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc we Wrocławiu wzbogaciło swoją ofertę gastronomiczną. Do grona najemców Sky Tower oficjalnie dołączyła marka o 30-letniej tradycji, kawiarnia Karpicko, słynąca m.in. z perfekcyjnie wypiekanych rogali świętomarcińskich, tortów weselnych, makaroników i aromatycznej kawy.

W nowo otwartej kawiarni odwiedzający mają możliwość skosztowania smakołyków z różnorodnego menu. W bogatym asortymencie cukierniczym Karpicko znajdują się: tartaletki, makaroniki, praliny, wegańskie przysmaki czy tzw. naked cakes, czyli ciasta inspirowane naturą. Serwowane są tu również wyśmienita kawa i napoje ze świeżo wyciskanych owoców. Lokal wielkopolskiej marki w Sky Tower, jak przekonują jego przedstawiciele, nie jest jedynie punktem gastronomicznym, ale także miejscem, w którym przyszli nowożeńcy dopracują szczegóły przyjęć weselnych.

Kawiarnia Karpicko, która powstała w przestrzeni kompleksu, jest stworzona z myślą nie tylko o klientach, gościach i pracownikach budynku. Zależy nam na zorganizowaniu otoczenia przyjaznego również młodym parom oraz wedding plannerom. Chcemy udostępnić im kameralną przestrzeń, w której zaplanują swój najważniejszy dzień oraz będą mogli wziąć udział w cyklicznych degustacjach wypieków oraz słodkich stołów przygotowywanych przez naszych specjalistów z dziedziny cukiernictwa – zachęca manager Karpicko Anna Czelewska.

Karpicko to rodzinna firma, której początki sięgają 1990 roku. Nowemu najemcy Sky Tower od lat przyświeca cel, którym jest zadowolenie klientów, osiągany między innymi dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dowodem tego są perfekcyjne wypieki oraz wysmakowane wnętrza, zaaranżowane przy użyciu wyselekcjonowanych materiałów, takich jak drewno, kamień, metal i naturalne tkaniny. Kolorystyka natomiast nawiązuje do tonacji wykorzystywanej w pozostałych punktach Karpicko i słodkości kreowanych w pracowniach.

Bardzo cieszymy się mogąc powitać w gronie naszych najemców markę Karpicko. Jesteśmy pewni, że wieloletnia obecność na rynku, przywiązanie do tradycji, a przede wszystkim menu, które tworzą najlepszej jakości produkty zapewnią nam wspólny sukces. Wierzymy w owocną współpracę – mówi odpowiedzialna za marketing Sky Tower Jagoda Najwer.

Kawiarnia Karpicko w Sky Tower znajduje się na poziomie 0. Lokal jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia centrum handlowego. Byliśmy na miejscu – przepyszne ciastko z czarną porzeczką na budyniu posypane czekoladą jedliśmy i aromatyczną kawę piliśmy (nie mówiąc, że jesteśmy dziennikarzami Wrocławskich Faktów). Polecamy także ze względu na uśmiechniętą i sprawną obsługę.

Nowy rok szkolny po pierwszym tygodniu – w placówkach samorządu wojewódzkiego tylko jedna szkoła działa w trybie hybrydowym [VIDEO]

Poprzedni artykuł

Niebieskie tramwaje jeżdżą bezpieczniej – MPK: „Liczba wykolejeń sukcesywnie spada”

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.