fot. mat. pras.

Ubrania, dodatki i akcesoria z motywami promującymi transport publiczny. MPK Wrocław rusza ze sprzedażą swoich gadżetów w internecie! Dostępne produkty będzie można zamówić kurierem albo odebrać osobiście w Biurze Obsługi Pasażera.

Po hucznej premierze sklepów stacjonarnych, MPK Wrocław chce podbić internetową sprzedaż! Unikatowa, limitowana kolekcja ubrań, przygotowana przez miejskiego przewoźnika trafia do internetu, gdzie będzie łatwo dostępna dla fanów transportu publicznego z całego kraju.

CZYTAJ TAKŻE: MPK Wrocław otwiera swój sklep! Zobacz jak wygląda od środka

Podobne sklepy on-line prowadzone są przez niektórych przewoźników oraz organizatorów transportu z największych zachodnich miast. W Polsce natomiast taki sposób wspierania lokalnych przedsiębiorstw komunikacyjnych jest nowością.

Autobusy i tramwaje stanowią ważną część życia miasta, a dla niektórych są wręcz życiową pasją. Wiemy to, bo zapytania z prośbami o gadżety MPK Wrocław przychodziły i wciąż przychodzą do nas z całego kraju  mówi prezes MPK Wrocław Krzysztof Balawejder.Uruchamiając sklep internetowy wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom fanów transportu zbiorowego. Sam uwielbiam chodzić w bluzach z kapturem i z czystym sercem mogę zapewnić, że nasze produkty są najwyższej jakości.

fot. Piotr Krejner

Oferowany w sklepie asortyment to pierwsza z limitowanych kolekcji, którą przewoźnik chce zaoferować fanom publicznego transportu. Składają się na nią:

  • Bluza Retro Tramwaj,
  • Bluza Retro Autobus,
  • Bluza z kapturem I’M SO autoBUSY,
  • Bluza z kapturem granatowa IT’S MY tramWAY,
  • Kubki termiczne,
  • Koszulka z motywem szyn,
  • Gymbag mix,
  • Czapka z daszkiem.

Sklep internetowy będzie czynny od 26 listopada, od godziny 12:00 i będzie dostępny w oficjalnym serwisie internetowym spółki. Kupujący będą mieli możliwość zamówienia produktów kurierem, np. do paczkomatu. MPK przewidziało także opcję odbioru osobistego – w BOP działającym przy ul. Świeradowskiej (krańcówka „Gaj”) lub przy alei Kromera (pętla autobusowo-tramwajowa „Kromera”). W tych samym miejscach może także robić zakupy stacjonarne.

Niedzielski: “Restrykcje są mało skutecznym środkiem ograniczenia wzrostu pandemii.”

Poprzedni artykuł

Stadion Wrocław w końcu zyskał sponsora. Tarczyński z kontraktem za 14 mln złotych

Następny artykuł

Możesz także polubić

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.