Policjanci zatrzymali mężczyznę za próbę dokonania rozboju na 34-letniej kobiecie. Przewieźli go na komisariat Wrocław-Ołbin, a tam udowodnili mu dokonanie jeszcze kilku tego typu czynów. 32-latek przyznał się do zarzutów. Ponadto funkcjonariusze z Ołbina potwierdzili fakt, że mężczyzna doprowadził dwie kobiety do innej czynności seksualnej, a także spowodował uszczerbek na zdrowiu, u jednej z nich.

Wrocławscy policjanci otrzymali zgłoszenie od roztrzęsionej kobiety, do której podjechał na rowerze nieznany mężczyzna. Groził użyciem przemocy wobec jej dziecka, jeżeli nie odda mu swojego telefonu, karty bankomatowej i pieniędzy. Mężczyźnie nie udało się zrealizować swojego planu, ze względu na zachowanie pokrzywdzonej, a także przez obecność w parku innych osób.

W trakcie sprawdzania terenu policjanci otrzymali informację od dyżurnego, że mężczyzna odpowiadający rysopisowi usiłował dokonać kolejnego rozboju. Już po chwili zauważyli opisywanego mężczyznę, który został zatrzymany. Już z kajdankami na rękach i w towarzystwie mundurowych, ruszył w kierunku Komisariatu Policji Wrocław-Ołbin.

Wrocławianin w ciągu dwóch dni usiłował dokonać 5 tego typu czynów, ale jakby tego było mało, dwukrotnie doprowadził zaatakowane kobiety do innych czynności seksualnych. Jedna z nich została przez mężczyznę, także uderzona doznając uszczerbku na zdrowiu. 34-latek przyznał się do wszystkich zarzucanych czynów, nie potrafiąc w sposób racjonalny wytłumaczyć swojego zachowania.

Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. 34-latek odpowie teraz przed sądem za popełnione przestępstwa. Grozić mu może kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Wrocław

Zbadaj, czy nie masz jaskry

Poprzedni artykuł

Trwają prace przy modernizacji mostów pomorskich

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.