Wszystkie piękne i łatwe w uprawie, a niektóre nawet oczyszczające powietrze w naszym otoczeniu. Magnolia Park już w najbliższą sobotę rozda swoim klientom pół tysiąca roślin doniczkowych podczas akcji „Kwiaty za zakupy”.

Skrzydłokwiat pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej. Jego oryginalne, białe kwiaty kształtem przypominają skrzydła, dlatego jest wspaniałą ozdobą wnętrz. Poza tym posiada zdolność oczyszczania powietrza z toksycznych substancji, co udowodniły badania przeprowadzone przez NASA. Pochłania także zarodniki pleśni oraz szkodliwe promieniowanie emitowane przez urządzenia elektryczne i elektroniczne. Dodatkowo nawilża powietrze i przetwarza dwutlenek węgla w tlen. Szkrzydłokwiat to jedna z roślin doniczkowych, które można zdobyć w nowej akcji Magnolia Park pt. „Kwiaty za zakupy”.

Z oferty Castoramy wybraliśmy niezwykłe, piękne rośliny, łatwe w pielęgnacji i o nietypowych właściwościach. Celem tej akcji jest popularyzacja ekologii i troski o środowisko wśród naszych klientów. Nasze proekologiczne akcje cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego warto nie zwlekać do ostatniego momentu, ponieważ liczba roślin jest ograniczona. To też świetna okazja, by zdobyć piękną roślinę i zachować odrobinę lata na dłużej – podkreśla dyrektor Magnolia Park Joanna Sawośko-Duda.

Wśród nagród nie zabraknie wyjątkowych roślin. Oprócz skrzydłokwiatu, do wyboru jest szeflera, która także pochłania zanieczyszczenia z powietrza. Jej ciekawe liście skłaniają do przycinania jej na drzewko bonsai. Innym kwiatem do wzięcia jest zamiokulkas, który w naturze rośnie w Tanzanii oraz na wyspach Zanzibaru. Jest jeszcze alokazja o pięknych liściach – roślina roku 2019, a także pochodząca z Ameryki Środkowej i Południowej monstera, która imponuje egzotycznym wyglądem oraz owocami o smaku kwaśnego ananasa (niestety, owoce rzadko pojawiają się w warunkach domowych).

Co trzeba zrobić, aby dostać kwiat doniczkowy od Magnolia Park?

  • Zakupy za minimum 200 zł w dniu trwania akcji, czyli 26 września (sobota).
  • Paragon należy okazać przy stoisku promocyjnym, które znajdzie się na placu między salonami Empik i Super-Pharm, w godzinach od 11:00 do 19:00.
  • Magnolia Park rozda jednego dnia aż 500 kwiatków doniczkowych.

Tramwaj na Popowice za dwa lata – prace toczą się zgodnie z planem [FOTO]

Poprzedni artykuł

Meble z klasą, trwałe, funkcjonalne i ładne – można się o tym przekonać przed zakupem [VIDEO]

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.