WiadomościWideo/Galerie

Rośliny są jak muzyka – koją zmęczenie – Wrocław ma swoją oazę naturalnego piękna [VIDEO]

1

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego tętni życiem. Przyroda trzyma się swojego rytmu i zapisanych w jej kodach prawideł.

Dla naukowców i pasjonatów to miejsce poszukiwań, dla nas wszystkich co cudowne miejsce, w którym odnajdujemy spokój i naturalne piękno przyrody i jej witalną energię. Gdy wszystko jest pozamykane plusów nie widać – dla ludzi. Wtedy jednaj natura czasem na tym korzysta.

We wrocławskim „botaniku” zmianie uległy godziny otwarcia, ale od już od czerwca będzie dostępny dla zwiedzających w wydłużonym czasie. Kończący się maj, ale i następne wiosenno-letnie miesiące to doskonały czas na odwiedzenie tego miejsca. Na przykład kwitną irysy bródkowe wysokie i piwonie. Zobacz nasze video.

Wrocławski ogród botaniczny to piękna wizytówka Wrocławia. Często przyjeżdżają tu wycieczki zagraniczne, które chwalą kompozycję ogrodu i to jak jest zadbany. Kiedy turyści nie mogą tu dotrzeć, może zrobią to wrocławianie? Do tego zachęcamy, bo naprawdę warto. Można się tu wyciszyć, a tego wielu z nas potrzeba jak powietrza po kilku miesiącach niepokoju o przyszłość.

Dariusz Nowakowski

Unikatowe kierunki kształcenia – polski kampus Uniwersytetu Coventry we Wrocławiu będzie gotowy we wrześniu

Poprzedni artykuł

„Nowy Dekameron” – pierwsza w Polsce premiera teatralna online

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

1 Komentarze

  1. […] Rośliny są jak muzyka – koją zmęczenie – Wrocław ma swoją oazę naturalnego piękna [VIDEO… […]

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.