Polityka dla LudziSamorządWideo/Galerie

Robert Grzechnik: „Wrocławianie są autorami sukcesu Wrocławia i nikt inny” [VIDEO]

0

Gościem Czytelników portalu WrocławskieFakty.pl jest radny Robert Grzechnik – radny klubu Prawo i Sprawiedliwość w Radzie Miejskiej Wrocławia.

Rozmowa, do obejrzenia której zapraszamy, dotyczy m.in.: kondycji budżetowej wrocławskiego samorządu, ale też inwencji, zaradności i przedsiębiorczości mieszkańców Wrocławia. Radny podkreśla atuty Wrocławia i nie unika krytycznych ocen w stosunku do funkcjonowania administracji miejskiej. Jako przykład złych i kosztownych decyzji wymienia słynne już wrocławskie buspasy. Nie szczędzi krytycznych spostrzeżeń w stosunku funkcjonowania komunikacji publicznej, choć uważa, że należy zadbać o rozwój sieci i jakości połączeń. Radny Robert Grzechnik ocenia działalność obecnego prezydenta miasta, ale odnosi się także do tego, co pozostawił jego poprzednik. Odpowiada też na pytania o inwestycje potrzebne miastu oraz o sytuację klubu „Śląsk”. Samorządowiec jasno prezentuje swoje stanowisko w sprawie działania Straży Miejskiej we Wrocławiu i swobodzie handlu w mieście. Zobacz nasze video.

Wrocławianie są najważniejsi. Gdybym miał wpływ na władzę wykonawczą, to pierwszą decyzją byłaby likwidacja wszystkich buspasów – deklaruje radny Robert Grzechnik.

Rozmawiał: Dariusz Nowakowski

Wrocław – 28/02/2020

Nowe osiedle Fadroma – lokalizacja przy bardzo ruchliwej arterii miasta

Poprzedni artykuł

„Akumulatorowi melomani” – nie zdążyli posłuchać muzyki

Następny artykuł

Zainteresuje Cię także:

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.